"Юнайтед" развинти "фенерите" за едно полувреме

"Манчестър Юнайтед" победи като домакин с 4:1 "Фенербахче" в срещата помежду им от 3-ия кръг в група "А" на Лига Европа. "Червените дяволи" изиграха един от най-силните си мачове от началото на сезона и заслужено взеха трите точки, които бяха от голяма важност срещу пряк съперник за първите две места в групата.

Пол Погба и Антони Марсиал вкараха първите два гола от две дузпи в 31-ата и 34-ата минута. След това отново Погба в 45-ата и Джеси Лингард в 48-ата минута добавиха още два гола за англичаните. Почетното попадение за турците пък бе дело на бившия любимец на "Олд Трафорд" Робин ван Перси в 83-ата минута, като публиката го дари с бурни аплодисменти.

Жозе Моуриньо бе направил пълна промяна в предни позиции в сравнение с мача с "Ливърпул". Уейн Рууни се завърна на върха на атаката, а подкрепа зад гърба му оказваха Антони Марсиал, Хуан Мата и Джеси Лингард. Промени имаше и на други постове на терена с появата на Майкъл Карик в средата на терена и Матео Дармиан и Люк Шоу в отбрана.