“Илинденска Македония” отпадна, Скопие и Атина продължават преговорите в Брюксел

Общинският съветник от БСП Борис Цветков поздрави 65 ОУ в с. Бусманци по случай 140-ата му годишнина

Венци Стефанов – от приятел до враг на “Левски” Босът на "Славия" се върти около кръга на Гриша Ганчев

Отслужиха панахида за загиналите за България войници

Борисов пристигна в Киев

В Япония продадоха два пъпеша за 25 000 евро

“Байерн” пак е шампион

“Байерн” стана за шести път шампион на Бундеслигата. Баварците узакониха титлата си с победа 4:1 като гост на “Аугсбург”. Никой друг тим не е ставал и четири пъти поред първенец в Германия.

Малкият баварски тим “Аугсбург” поведе след автогол на Никлас Зюле. Нещастно вратарят Свен Улрайх го улучи по главата след грешка на Джером Боагенг в 18-ата минута. Още до края на първото полувреме “Байерн” взе нещата в ръцете си. Първо Корентен Колисо изравни, а след това Хамес Родригес вкара втори гол.

Излезлият като капитан Ариен Робен заби 95-ия си гол в Бундеслигата след почивката. Накрая се разписа и централният нападател Сандро Вагнер. Той игра вместо получилия почивка Роберт Левандовски. Вагнер е ставал шампион на Германия с “Байерн” преди 10 години, но след това напусна и обикаляше различни отбори.

За баварците остават две цели до края на сезона – купата на Германия и Шампионската лига. На полуфинал в местния тим съперник е “Байер” (Леверкузен). А в сряда предстои четвъртфинален реванш срещу “Севиля” в Мюнхен след победа с 2:1 на испанска земя.