ВМРО: Гърци, не сте съвсем прави за Македония!

Подслониха във фургон бездомник след опит да се самоубие Митко Каковски вече има покрив след 15 години под открито небе

Башар Асад заяви, че операцията на Турция в град Африн е подкрепа за екстремистки групировки

Проектират космически Ноев ковчег и летище за ракети Варненски ученици и студенти представят идеи в два конкурса на НАСА

Втори протест срещу поскъпването на водата Добричлии правят интерактивна карта на дупките от ВиК-аварии

Арх. Здравко Здравков: Законът за София ще даде ясни регламенти по отношение на застрояването Най-високите сгради ще са в източния и западния край на града, каза главният архитект на София

БНТ не е на ръководството, нито на водещите. Още по-малко на една партия

Повишен интерес към достъпа до информация отчита Община Търговище

Родилното отделение в Благоевград с подарък от името на кмета д-р Камбитов

ТИР парна от мост на магистрала „Марица“

Гришо премина уверено през Кирьос и е на четвъртфинал на Аустрейлиън оупън (ВИДЕО)

Откриха ски сезона под връх Ком

Калоян Паргов: Вотът на недоверие разкрива слабите места в управлението и мобилизира БСП

„Барса“ изгоря за 11 минути

Последната седмица се превърна в кошмар за грандовете в европейския футбол. Никой измежду „Реал“, „Барселона“, „Байерн“, „Манчестър Юнайтед“ и „Манчестър Сити“ не може да се похвали с хубави емоции.

Без контузения Лионел Меси каталунците изгоряха за 11 минути. За втори път поред „Барса“ падна като гост на „Селта“ – 3:4. Вина за поражението поеха двама от гостите – вратарят Марк-Андре тер Щеген и испанският национал Серхио Бускетс. „Не обвинявам никого, но нямаме извинение – отсече треньорът Луис Енрике. – Трябваше да победим и да сме първи преди паузата за световните квалификации. С изключение на първите 15 минути не играхме добре. Губихме топката, не застрашавахме „Селта“. Когато губиш с 0:3 на почивката, няма да се извиняваш.“

Миналия сезон „Селта“ спечели с 4:1 срещу „Барса“. Сега мач №600 за каталунците игра Андрес Иниеста, но не можа да попречи за провала. Пионе Систо, Яго Аспас, Пабло Ернанес и автогол на Жереми Матио убиха „Барса“. Двата гола на Жерар Пике и дузпата на Неймар не стигнаха за нищо повече от по-почетна загуба. „Ако не бях сбъркал, нямаше да загубим“, призна вратаря Тер Щеген. „Беше един от най-слабите ми мачове, виновен съм“, добави Бускетс.

Зинедин Зидан скочи да защитава футболистите си след четвъртото поредно реми – 1:1 у дома с „Ейбар“. За първи път от 2006 г., когато още Зизу бе на терена за „белия балет“, най-успелият клуб в света не бе правил подобна серия. В мача срещу малкия баски клуб Гарет Бейл вкара гол №50 в Примера дивисион. „Трябва да сме по-агресивни и интензивни“, каза Зидан.

Операция претърпя хърватският национал Лука Модрич. Проблемът му е с менискуса на лявото коляно и ще трябва около месец за възстановяване.