Бойко Борисов пристигна в Лондон за инвестиционния форум за Западните Балкани

Златна мечка и за родното кино от Берлин (ОБЗОР) В “Не ме докосвай” една от главните роли се изпълнява от Ирмена Чичикова, а копродуцент е Мартичка Божилова

Георги Първанов: Едно разследване на сделката с ЧЕЗ би дало повече информация

Премиерът Бойко Борисов с 10-годишна прогноза: Балканите ще са най-хубавото място за живеене Проекти за 30 млрд. евро ще променят региона, каза министър-председателят

109 банди разбити при акции на ГДБОП 860 обвинения след разследвания на антимафиотите

НС да даде зелена светлина за „Белене“ Партиите употребили за политически цели референдума за нова атомна централа

Съдът остави за постоянно в ареста съпрузите, обвинени за убийството в столичния квартал “Люлин”

Вижте акцентите от броя на “Труд” в понеделник, 26 февруари 2018

Русенец създаде една от най-бързо развиващите се компании в Силициевата долина

Двуметрови преспи блокират страната Комбинацията със студения арктичен въздух, който се спуска към Балканите от север, създават опасна обстановка на пътищата

Земетресение с магнитуд 5,5 по Рихтер край бреговете на Япония

Бандити няма, но ги хващат

Фънки и Хилда Казасян жури в „Като две капки вода“

„Юнайтед“ би „Челси“, Жозе не трепна

Мария и Мегз заровиха томахавките След като получи приза за Попфолк идол на годината, Фики се прибра да отпразнува изписването на първородния му син

„Барса“ остава перфектна в Примера

„Барселона“ продължава безпогрешното си представяне в Примера дивисион, след като надви с 3:0 новака „Хирона“ като гост. По този начин тимът на Ернесто Валверде запази 100% си актив при голова разлика 20:2 след 6 кръга и е едноличен лидер в класирането.
По този начин испанският специалист се доближи максимално до постижението на Херардо Мартино от 9 поредни успеха в Ла Лига.

Адай и Ирайсос от домакините бяха точни, но в собствената си врата, а третият гол за гостите бе дело на Луис Суарес. Уругваецът изигра своя мач №100 с екипа на каталунците, а статистиката му е впечатляваща – 87 гола и 43 асистенции. Само за сравнение, Лео Меси реализира 48 попадения за същия брой срещи в началото на своята кариера на „Камп Ноу“. В Испания пък се питат кога аржентинският ас ще получи почивка. От началото на кампанията мегазвездата и временен голмайстор в шампионата не е пропуснал нито минута и не е бил заменян дори във вече предрешени двубои. А в следващите 3 седмици предстоят нови 5 мача за Меси – 4 за „Барса“ и 1 за Аржентина във важната световна квалификация с Перу.

“Персоналната опека на Меси понякога ни е от полза, защото така се откриват пространства за другите ни нападатели – обясни след успеха Валверде. – Още в 10-ата минута Меси дойде и ме попита какво ще правим, защото беше ясно, че има персонален пазач. Той прояви спокойствие и се справи, помагайки на отбора. Агресивността на Луис Суарес пред вратата е впечатляваща. Жалко, че не вкара още голове, за да добие по-голяма увереност, но представянето му беше на висота”.