Британец спря Григор Димитров на четвъртфинала в Мелбърн Българският тенисист загуби от Кайл Едмънд в четирисетов мач

Ресторант изгоря в София

МВФ: Петролът ще поскъпва заради намаляването на добивите, договорено от Русия и ОПЕК

Северна Корея ще проведе военен парад преди зимната Олимпиада в Пьончан

Руски изтребители тренираха въздушен бой в стратосферата

Фейсбук: Социалните мрежи могат да са опасни за демокрацията

Започва Световният икономически форум в Давос

Вулкан изригна в японски ски курорт, 15 души са ранени

Тръмп подписа закона за финансиране на правителството Това слага край на 3-дневната финансова блокада

„Барселона“ разби ПСЖ с 6:1, продължава в Шампионската лига

С три гола в последните 7 минути (вкл. добавеното време) „Барселона“ победи „Пари Сен Жермен“ с 6:1 и се класира за четвъртфиналите в Шампионската лига. „Барса“ стана първият отбор, който в евротурнирите продължава напред след загуба в първия мач с 0:4.

Първото полувреме каталунците поведоха с 2:0 след ранен гол на Суарес и автогол на Курзава малко преди почивката. Видимо парижани не се напрягаха много след преднината от първия мач. Но още в началото на второто полувреме домакините от Барселона постигнаха трети гол чрез Меси от дузпа и дадоха надежди за невероятен обрат.

Френският тим се вдигна и постигна ценното попадение чрез Кавани в 62-та мин. При 3:1 едва ли някой е очаквал, че испанският гранд ще реализира още три гола. Още по-малко, когато до края оставаха няколко минути. Но първо гол от пряк свободен удар на Неймар даде малка надежда, а в 90-мин. последва и дузпа, която отново Неймар реализира. А триумфът за каталунците – и кошмарът за французите – дойде в последната минута на добавеното време чрез Роберто – 6:1!