Бейл и компания едва се спасиха във Варшава

Отборът на "Реал" (Мадрид) едва взе точка като гост на полския "Легия" в мач от група F на Шампионска лига, завършил 3:3. футболист Михаил Алексадров не попадна в групата на домакините за двубоя.

Възпитаниците на Зинедин Зидан, за който това беше мач номер 100 начело на мадридчани, започнаха ударно двубоя и до 35-ата минута вече водеха с 2:2, след попадения на Бейл и Бензема. 5 минути преди края на първата част обаче, Офое беше точен за поляците и върна едно попадение. В 58-ата минута Мирослав Радович препарира Навас и изравни резултата.

След много силно второ полувреме, очакваният за "Легия" гол падна 7 минути преди края. "Реал" изравни в 85-ата минута, след като Карвахал намери с пета Матео Ковачич, който се разписа за 3:3.