Да те цакат с виртуална бира Най-странните приложения за смартфон с милиони потребители

Петрова нива събра хиляди родолюбци

Маримуртра – балкон, надвесен над морето На 50 години създателят на легендарната ботаническа градина напуска бизнеса и се отдава на хобито си

Владимир Путин: Енергетиката е един от приоритетите в сътрудничеството между Русия и Германия

Бейл и компания едва се спасиха във Варшава

Отборът на „Реал“ (Мадрид) едва взе точка като гост на полския „Легия“ в мач от група F на Шампионска лига, завършил 3:3. футболист Михаил Алексадров не попадна в групата на домакините за двубоя.

Възпитаниците на Зинедин Зидан, за който това беше мач номер 100 начело на мадридчани, започнаха ударно двубоя и до 35-ата минута вече водеха с 2:2, след попадения на Бейл и Бензема. 5 минути преди края на първата част обаче, Офое беше точен за поляците и върна едно попадение. В 58-ата минута Мирослав Радович препарира Навас и изравни резултата.
След много силно второ полувреме, очакваният за „Легия“ гол падна 7 минути преди края. „Реал“ изравни в 85-ата минута, след като Карвахал намери с пета Матео Ковачич, който се разписа за 3:3.