Отиде си Милчо Левиев – съвременният гений в джаза Легендарният музикант, аранжор и пианист донася световна слава на България

Борисов: Борбата с тероризма и радикализма на Балканите и в Европа ще бъде основна тема по процеса „Акаба“

Ивайло Иванов: Убитата в „Младост” е разстреляна от свой познат

Българка има най-ниския глас на планетата Марияна Павлова отдавна мечтаела за рекорда

Генералният консул на България в Чикаго Иван Анчев: Задържан е убиецът на четиримата жертви

Частните уроци поскъпнаха двойно Над 2800 лева излиза подготовката на седмокласник

Вижте акцентите в броя на вестник „Труд“ в понеделник, 14 октомври 2019

Опозицията на Орбан се цели в Будапеща

Белчев още чака нови в ЦСКА

Стамен Белчев продължава да чака още нови попълнения в ЦСКА. При престижното 2:2 срещу украинския гранд „Динамо“ (Киев) в защитата дебютира Николай Бодуров. Именно центъра на отбраната обаче се оказа отново ахилесова пета на „червените“ в контролата в Марбея.

ЦСКА поведе в самото начало след брилянтна атака, завършена от Руи Педро. Украинците обаче обърнаха резултата до края на полувремето. След почивката бразилецът Жуниор Мораес, бивш „червен“ ас, отбеляза и трето попадение. Но реферите го отмениха заради засада. В даденото продължение на мача Кирил Десподов изравни от дузпа.

„Искахме да играем по-опростен футбол и се получаваше – коментира Белчев. – Имам претенции към играчите, когато владеехме топката. До изравнителния гол „Динамо“ нямаше положение. Не трябва да допускаме елементарни голове, без значение кой ни е съперник. Остават ни още две контроли на лагера в Испания и се надявам да са дошли нови попълнения дотогава. Те трябва да паснат на отбора от самото начало и да не им отнеме много време да влязат в ритъм.“

„Много съм доволен, че отново играя – каза дебютантът Бодуров. – Все още се сработваме. Сбърках елементарно при единия от головете. Не биваше да се пропукваме.“