Кметът на Шарково: Не раздават помощи, още не са готови протоколите Животните погребани на километър и половина от селото

Габровската банда отмъкнала 14 скъпи коли от Германия С помощта на началник от КАТ ги пререгистрирала и продавала в България

Задържаха 18-годишен с 2 500 000 къса цигари без бандерол

Вежди Рашидов подкрепи представянето на българско изкуство в Китай

Автомобил блъсна и уби 70-годишен мъж в Свети Влас

Въздушен кошмар за „Иртиш“ и Херо

Истински ужас преживяха играчите на „Иртиш“ на път за България. Казахстанският тим, воден от Димитър Димитров, пристигна у нас за реванша с „Дунав“ от 1 предварителен кръг в Лига Европа. Заради лошо време самолетът на отбора е бил принуден да кръжи 70 минути над Варна. В крайна сметка полетът приключил благополучно, а след това съперникът на „драконите“ е пропътувал разстоянието до Русе с автобус. Целият път пък е отнел на „Иртиш“ общо 11 часа. В Русе Херо и компания отседнаха в хотел „Рига“. Реваншът е в четвъртък от 20 часа, а гостите имат преднина от 1 гол след победа с 1:0.