Румен Радев: От върховенството на закона зависи българите да вярват в държавата си

Цвета Караянчева събра бившите председатели на парламента в навечерието на Коледа

Започна рекултивиране на сметището на Пазарджик

„Канал Истанбул” ще бъде решен на търг Трасето между Черно и Мраморно море ще е 45 км

Автомобил на НСО е ударил 14-годишно дете

Вицепрезидентът: Възможност за достоен живот дължим на хората с увреждания

Американският Сенат прие с единодушие резолюция, признаваща арменския геноцид

Стачка спира междуградските автобуси

Пентагонът с бюджет за 738 млрд. долара

“Матрицата 4” с премиерна дата Участва и Нийл Патрик Харис

Министър Маринов: Италианските власти не знаят за кого са предназначени задържаните вагони с отпадъци

Рамадан Аталай, ДПС: Избрането на независим прокурор е извън правилата в момента

Искат 622 лева за почивка на Нова Година Със 137% нарасна търсенето на обяви за селски къщи по празниците

ЦИК си раздаде тайничко бонуси за добре свършена работа

Румен Радев: От върховенството на закона зависи българите да вярват в държавата си и да работят всеотдайно за нейното бъдеще

„Гаучосите“ тренират дузпи

Аржентинският национален отбор тренира изпълнение на дузпи преди осминафиналния мач срещу Франция. Вратарите Франко Армани, Вили Кабайеро и Науел Гусман практикуваха изпълнения от бялата точка заедно с някои от по-младите футболисти на „гаучосите“.

Енцо Перес поднови тренировки с аржентинския отбор, след като преодоля малък проблем с физическата си подготовка, докато Евер Банега получи поздравления от своите съотборници за 30-ия си рожден ден.

В същото време в лагера на Франция се чудят какво да правят с парите си от турнира. Младата звезда Килиан Мбапе реши да дари заработената в Русия премия на сдружение. Става въпрос за спортен център за хоспитализиране и обучение на деца и хора с увреждания. Мбапе е личен спонсор на организацията.

Не е изключено и други френския футболисти да последват примера на 19-годишният талант.

„Когато играеш на световно първенство е удоволствие и мечта, не го правиш за пари“, каза съотборникът му Самуел Умтити.

Снимка: Twitter