Георги Дерменджиев: Искам титлата в родния Пловдив

Георги Дерменджиев заяви, че иска да стане шампион още в следващия кръг. Тогава „орлите“ гостуват на „Локомотив“ в Пловдив. Именно под тепето е роден опитният специалист.

„Ще бъде по-специално - каза наставникът след победата с 4:0 над „Черно море“. - Надявам се, че ще спечелим мача и ще станем и на теория, и практика шампиони. Има идея после да дадем почивка на по-опитните и да пускаме по-млади, но все още не сме си свършили работата докрай.“

С успеха над тима от Варна „Лудогорец“ прекъсна серията си от три мача без победа в плейофите. А „орлите“ са вече с 16 точки аванс пред преследвачите си ЦСКА и „Левски“, имат 72 пункта и докосват шестата си поредна титла. Варненци пък са четвърти с 46.

„Целта ни е да завършим на позицията, която сме в момента и да играем бараж за Лига Европа, ако ЦСКА не бъде допуснат до турнирите - каза Георги Иванов, треньорът на „Черно море“.