Григор Димитров пречупи Доминик Тийм – 6:3, 5:7, 7:5

Григор Димитров победи австриеца Доминик Тийм в мач на финалния турнир на АТР в Лондон.

Първият сет взе Димитров с 6:3. През тази част българинът доминираше явно.

Във втория сет двамата вървяха гейм за гейм, но накрая Тийм постигна пробив и надделя със 7:5.

Третият сет се развиваше като втория. Гришо успя да пробие, стигна до 5:4. тогава обаче противникът му върна пробива и изравни. Българинът обаче не загуби присъствие и отново спечели при подаване на Тийм – 6:5 и затвори мача със 7:5.

АКО ВИДИТЕ НЕЩО ЛЮБОПИТНО, НЯКОЕ НАРУШЕНИЕ ИЛИ ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, СНИМАЙТЕ И ПРАЩАЙТЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ НА МЕЙЛА НА „ТРУД“ – trud@trud.bg и trudonline@gmail.com