Евандро се нахъсва за 2 гола

Автор: Труд
Евандро се нахъсва за 2 гола

Евандро, бразилският голмайстор на ЦСКА, се нахъса да вкара два гола в дербито с "Левски".

"Не е важно кой ще е реализаторът, а да победим - коментира нападателят пред сайта "Dsport". - Вече имам два гола в дербито. Надявам се и сега да вкарам веднъж или два пъти, за да мога после да празнувам с публиката. Безкрайно жадни сме за победа."

Евандро не се притеснява, че след осем гола в осем поредни мача го е застигнала суша. Отбеляза, че и без попадения е помогнал с асистенции. Евандро си остава най-добрият реализатор в "червено" заедно с Али Соу.

В съблекалнята на ЦСКА не спират да вярват, че и титлата не е изпусната. "Няма невъзможни неща - продължи бразилецът. - Наистина разликата е 9 точки, но ако победим "Левски" и после останалите, защо да не я стопим? Целта пред ЦСКА е и титла, и купа. Най-важен обаче първо е следващият мач."

Най-четени