Два случая на заушка в Търговищко Заболели са жени с имунизации

Радикално лява групировка стои зад бомбената атака срещу гръцка телевизия, твърдят разследващи

Европейците пият средно по 140 халби бира годишно

Премиерът Борисов: Новият участък от „Струма“ ще облекчи значително трафика по един от най-натоварените маршрути на Балканите

Цвета Караянчева връчи на доц. д-р Бони Петрунова наградата „Чудесата на България“ в категория „Археолог на годината“

Пак измамиха жена от Попово да даде пари на престъпници 2500 лв. оставила жертвата пред вратата си

В МВР се събира щаб във връзка с усложнената зимна обстановка

Изгоряха колите на двама ключови свидетели по „Суджукгейт“

Пожарникар ранен при гасене

Съвместно патрулиране от три европейски страни отново в Банско

С цветна програма бе открита Работилницата на Дядо Коледа в Благоевград

Вицепремиер и министър раздадоха подаръци на деца в Монтана

Социална кухня бе открита в двора на столичния храм „Св.Св. Кирил и Методий“ (СНИМКИ) Ще работи до Великден

Фалстарт на сайта за електронни винетки Недостъпна е формата за конвертиране от хартиен стикер

Откриха обновените закрити писти в Пловдив, на които тренират Габриела Петрова и Александра Начева

Един Бербатов пролет не прави

Един Димитър Бербатов пролет не прави. Така може да перифразираме популярната българска поговорка след третото поредно равенство, което записа тимът на българина „Керала Бластърс“ в шампионата на Индия. Отборът на бившия нападател на „Манчестър Юнайтед“ направи 1:1 с „Мумбай Сити“, въпреки че водеше в резултата до 77-ата минута.

Холандецът Марк Сифнеос вкара за „Керала“ в 14-ата минута. Бербатов взе дейно участие в атаката, като подаде на крилото към Джакичанд, който направи асистенцията. И в този мач българинът игра като полузащитник. В 43-ата минута Бербатов пак комбинира отлично с Джакичанд, като го изведе сам срещу вратаря, но ударът не беше точен. В последната атака за първата деветката засече с глава центриране от корнер, но вратарят спаси.

През второто полувреме съотборниците на Бербо го ядосаха с отиграванията си. В моментите, в които трябваше да се контраатакува и топката да се подава напред, играчите на „Керала“ действаха на сигурно и комбинираха в задни позиции. Това на няколко пъти изкара извън нерви Бербатов. В добавеното продължение стражът на гостите пък започна да бави времето. Българинът демонстративна по подритна с крак, но реферът само смъмри деветката на „жълтите“.