Ето за какво Бритни Спиърс похарчи $400 000 за една година

Ето за какво Бритни Спиърс похарчи $400 000 за една година

През 2018-та певицата Бритни Спиърс увеличи състоянието си с 2,5 милиона долара, благодарение на турнето й, продължило от юли до октомври, предават от Daily Mail.

Американският вестник The Blast, получил достъп до документите с разплащанията й установил, че Бритни е похарчила 400 000 долара за личните си нужди в рамките на една година.

За пътувания, певицата е платила 70 000 долара, като 16 хиляди от тях са за 4 нощувки в ултра луксозния хотел Beverly Hills Montage. Това прави по грубо 4 500 долара месечно за пътешествия и отсядане в скъпи хотели.

Разходите по домакински запаси възлизат на 66 000 долара, като любимите й магазини са Ralph и Home Depot.

Освен това, русокосата изпълнителка е посетила супермаркета Target над 80 пъти за една година или приблизително 7 пъти месечно, като похарчената там сума не е упомената от вестника.

В бюджета от 400 000 долара не влизат плащанията за престоя й в рехабилитационната клиника миналата година.

Най-четени