МВР: Сигнали за бомби в летища и медии са изпратени и в други държави на ЕС

Ще оперират Стефан Данаилов в Бургас Проф. Андрей Йотов идва лично в "Бургасмед" да извърши интервенцията

Тръмп: Всеки евреин, който гласува за демократите, показва или пълна неинформираност, или голяма нелоялност

Летищата във Варна и Бургас са получили електронни съобщения със заплахи за сигурността, няма отменени полети

Мадуро: От няколко месеца поддържаме контакти с високопоставени представители на САЩ

Градушка уби над 11 000 птици в САЩ

Възрастни съпрузи загинаха при катастрофа в Златаришко Дядото излязъл от пътя с ВАЗ

Златко Захович: Изключителни техничари!

Златан Ибрахимович: Асистирах на Погба с ръка и корем

Златан Ибрахимович призна, че е докоснал топката с ръка, преди да изведе Пол Погба при първия гол на „Манчестър Юнайтед“ срещу „Кристъл Палас“ за победата с 2:1. Това се случи в добавеното време на първото полувреме, когато след изпълнение на пряк свободен удар шведът подаде към френския халф, който реализира.

„Да, май докоснах топката с ръка, после с корем – каза Ибрахимович. – Ситуацията се разви бързо, защото видях, че Погба е свободен и исках по-бързо да го намеря.“

Ибрахимович донесе победата на „Юнайтед“ за 2:1 с гол в 88-ата минута. Той има 8 гола в последните 8 мача на тима.

„Има необходимата класа и знаех, че ще може да се справи добре тук – каза Жозе Моуриньо. – Обясних му, че Англия не е най-хубавото място за ваканции. Идваш в най-трудното първенство. Това накара Златан да подпише с „Юнайтед“.“

Победите над „Палас“ и „Тотнъм“ (1:0) са първи две поредни от август за първенство.