Ремонтират автомагистрала “Черно море” Реконструкцията е на 2-ри километър от Варна над река Звездишка

Премиерът Борисов: Перспективата пред Западните Балкани ще позволи младите да останат в региона

Говорител на ЕК: Срещата в София е много важна за бъдещето на Балканите

Колежки на ранената полицайка: Не се страхуваме!

Концесионерът “Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт“: Очакват се над 5 млн. пътници на морските летища за 2018

“Левски” осъди остро инцидента с полицайката

Министър Петкова: Централите, които работят на въглища, ще трябва да кандидатстват за дерогация

МВР и ММС обсъдиха предприемането на общи мерки срещу вандализма по време на футболни мачове

Германия е готова да приеме още 10 хил. бежанци от Северна Африка и Близкия Изток

Отмениха 13-годишна присъда за мъж, нарязал жена с резачка

Нов магазин на NET1 отвoри врати в Младост 3 Петър Ризов-управител на NET1: „Искаме да сме приятели и партньори – задълго!“

Училища, детски градини и граждани в надпревара за най-красиво дворно пространство

Повторен оглед в общината в „Младост“, кабинетът на Иванчева не е запечатан (СНИМКИ)

Играч на “Септември” след 0:5 от “Ботев”: Все едно са ни събрали за 5 минути

Румен Трифонов, един от най-опитните играчи на “Септември”, беше крайно разочарован от разгромната загуба с 0:5 от “Ботев” в отложен мач от 4-и кръг на шампионата. Поражението е осмо от началото на сезона и четвърто поредно за новака в елита.

“На почивката си казахме, че трябва да продължим да играем така в дефанзивен план и да натиснем малко в атака, но не се получи – каза Трифонов. – Второто полувреме изглеждаше все едно са ни събрали 5 минути преди мача, пълен хаос. Все едно не се познавахме вътре.”

Фернандо Виана вкара четири гола на “Септември” и вече е втори по голове в първенството с общо отбелязани 9. Първи е Каранга от ЦСКА с 12.

“Важно е, че спечелихме, защото голмайсторския приз не ме интересува”, каза бразилецът.
Виана влезе в историята на “канарчетата”, като първият чужденец с четири попадения в един мач за клуба.