Джъстин Трюдо призова Иран да предаде черните кутии от сваления самолет на Франция

Томислав Дончев: 10-15 млрд. лв. са необходимите инвестиции във водния сектор

3,6 млрд. евро са приходите от международен туризъм за периода януари-ноември 2019 г.

Емил Димитров: Няма вредни емисии от изгарянето на отпадъци в ТЕЦ „Бобов дол“

Групата GRECO поздрави България за борбата с корупцията Страната ни е изпълнила общо 16 от 19 препоръки, отправени през 2015 година

САЩ готвят нови санкции срещу Венецуела

Зеленски не прие оставката на премиера Гончарук

Протестит срещу пенсионната реформа затвори Лувъра

Илиев 21-и с 5 грешки в масовия старт в Оберхоф

Владимир Илиев зае 21-о място в масовия старт на 15 км от Световната купа по биатлон в Оберхоф (Германия). Спортист №1 на България отново показа силно бягане и недотам точна стрелба като сбърка цели 5 пъти от 20 опита. Това го остави на 1:56,5 минути зад победителя Мартен Фуркад (Франция).
Асът на „петлите“ допусна 2 грешки, но бе сред тримата най-точни в състезанието, тъй като прекалено много изстрели минаха покрай мишените в това състезание. Втори на 20,1 секунди завърши Арнд Пфайфер (Германия, 3 грешки), а трети на 2 десети зад него остана Симон Дестьо (Франция, 3 грешки).
Тази седмица Световната купа се мести в Руполдинг (Германия).