"Интер" отново е страшилище в Серия А (ВИДЕО)

"Интер" на Стефано Пиоли записа пета поредна победа в Серия А, след като надви "Киево" с 3:1. "Нерадзурите" трепериха до последно, след като "летящите магарета" поведоха изненадващо в 34-ата минута. Тогава Серджо Пелистер се разписа, след като засече центриране от корнер.

Преднината на гостите се задържа до 69-ата минута, когато "Интер" успя да се върне в срещата. Тогава Антонио Кандрева намери отлично Мауро Икарди и голмайсторът на домакините вкара за 1:1. Резултатът се задържа до 86-ата минута, когато Иван Перишич заби красив гол с изстрел по диагонала. Крайното 3:1 оформи Едер в добавеното от съдията продължение с бомбен удар от границата на наказателното поле.

В класирането "Интер" вече е 6-ти, въпреки слабия старт на сезона. Възпитаниците на Стефано Пиоли са с 36 точки, на 2 от 3-то място, където в момента е "Наполи".