Тежка катастрофа с патрулка край Варна (ВИДЕО) Няма данни за сериозно пострадали хора

Европейският съюз ще „отмъсти“, ако Доналд Тръмп наложи „катастрофални“ мита за вноса на автомобили

Тримата задържани надзиратели пускали автокрадец от Варненския затвор срещу пари

Тръмп: Черна гора може да вкара НАТО в Трета световна война

Президентът Радев от „Граф Игнатиево“: Ще ми се да вярвам, че българските авиатори скоро ще имат нови и модерни самолети

Столични полицаи задържаха 18-годишен дилър на наркотици и трима негови клиенти

Закриват 11 прокуратури в страната

Министър Каракачанов: Кретенизъм е да обясняваш за тайна политика за изселване на населението от Странджа, за да се заселят мигранти

Каталуния вади нож на Испания

Каталуния извади нож на цяла Испания, поне в социалните мрежи. Феновете в провинцията не искат да имат нищо общо с държавата, след като „Барселона“ за пореден път през сезона бе ощетена от реферите.

Каталунците едва стигнаха до 1:1 като гост на „Бетис“ в Андалусия с изравнителен гол на Луис Суарес в последната минута. Секунди след гола на Алекс Алегрия за домакините съотборникът му Айса Манди изчисти топката почти метър зад голлинията след удар на Андре Гомеш. През 2017-а досега „Барса“ имаше 20 гола в 7 мача.

„Хахахаха“, написа в туитър бразилецът Неймар, пускайки снимка от телевизионното повторение. Фенове призовават „Барселона“ да напусне испанското първенство. Многократно през този сезон съдиите бъркат в полза на „Реал“ и в ущърб на каталунците. Въпреки това „Барса“ игра слабо в Андалусия, а преди първия гол на „Бетис“ домакините два пъти улучиха гредите.

Испанската Примера е единствено от петте големи първенства, където още не е въведена технологията за следене на голлинията.

„Ограбени“, написа в интернет изданието си вестник „Мундо депоритиво“.

В същото време новият световен посланик на „Барселона“ Роналдиньо заяви, че никога няма да стане треньор. „Не мога да гледам 90 минути футбол, защото страдам – каза бразилецът. – Обичам на повторение да видя головете, положенията. Затова няма как да съм треньор.“