„Алфа Рисърч“ от 100% паралелно преброяване: „Демократична България“ не прескача бариерата, ВМРО вкарва втори евродепутат

„Галъп интернешънъл“ от 100% паралелно преброяване: Пет български формации в Европарламента

На 27 май 2019 да почерпят

Кънчо и Андрей отново на висота

Сериозен провал на социологическите прогнози

Рекордна избирателна активност в ЕС Едва една четвърт от българите отидоха до урните

Вижте акцентите в броя на вестник „Труд“ в понеделник, 27 май 2019

Сергей Станишев: Пак изпуснахме победата като през 2017-а Вместо единна кампания, имахме паралелни кампании на всички кандидати, каза 5-ият в листата на БСП

Борисов след изборната победа: Съзнавам, че нашите грешки, макар и осъзнати, може да ги поправим само с много работа

Управляващата „Право и справедливост“ спечели изборите в Полша

ВМРО ще инициира среща на всички избрани за евродепутати от България

ЕНП остава първа политическа сила в Европейския парламент

Мария Габриел: Благодаря на българите, че ни дадоха прошката си днес

Десницата на Меркел води, втори са Зелените (обзор) “Алтернатива за Германия” взе 10,6 на сто

Бюлетините вече пристигат в зала „Арена Армеец”

„Кралският клуб“ изравни рекорд на „Байерн“

Real Madrid’s defender Sergio Ramos celebrates their qualification for the final match after the UEFA Champions League semifinal second leg football match Club Atletico de Madrid vs Real Madrid CF at the Vicente Calderon stadium in Madrid, on May 10, 2017. / AFP PHOTO / GERARD JULIEN

„Реал“ изравни рекорда на „Байерн“ от 61 поредни мача с отбелязан гол във всички турнири. „Кралският клуб“ губеше с 0:2 до 16-ата минута на „Висенте Калдерон“ в реванша от полуфиналите на Шампионската лига срещу градския съперник „Атлетико“, но Иско отбеляза преди почивката за 2:1. Благодарение на това попадение „Реал“ изравни постижението на баварците, направено от март 2013 до април 2014 г. Тогава „Байерн“ изигра 61 поредни мача с поне един вкаран гол.

Последният мач, в който „балетът“ не успя да се разпише, бе 0:0 срещу „Манчестър Сити“ в полуфиналите на Шампионската лига миналата година през април.

Рекордът на „Байерн“ може да бъде подобрен в неделя, когато „Реал“ приема „Севиля“ в мач от испанското първенство.

Зинедин Зидан, треньорът на „белите“, бе щастлив от поредното постижение на тима си.

„Щастливи сме, че сме на финал – каза французинът. – Горд съм с футболистите. Пътят беше дълъг и не беше лесен. Поздравления за момчетата. Попитах Бензема как точно успя да се измъкне в ситуацията преди гола ни, но и той не можа да ми обясни. Всеки изигра своята роля.“