Италия атакува правилата за публични разходи на ЕС

Партията на Владимир Зеленски печели парламентарните избори в Украйна по предварителни данни

Полицията използва сълзотворен газ и гумени куршуми срещу протестиращи в Хонконг

Махат от КАТ първата регистрация на автомобили Паспорт за всяка кола, влизаща в България

Ремонтират обсерваторията в Борисовата градина Софиянци гледат звездите през 120-годишен телескоп

Шефът на обвинения в кибератака срещу НАП: Няма да отключим компютъра му за ГДБОП

Хакнаха сайтовете на летищата в Бургас и Варна

Концесионери лъжат с чадърите на плажа Заради шмекерии туристите няма да се върнат по морето

Планински спасители свалиха жена със счупен крак от Витоша

Главният редактор на „Труд“ Петьо Блъсков: Всеки ръководител на високо равнище трябва да има мозъчна група, но да не е съставена от известни социолози

България с над 800 медала от олимпиади по природни науки Учредяваме международните състезания по физика и астрономия

Алпинист се отказа от върха, за да спаси живот В самото подножие на връх Ленин в Памир Георги Илков-Темето жертва мечтата си

Верижна катастрофа с 4 коли предизвика задръстване на път Е-79 край Симитли

Председателят на касата Жени Начева: Частните фондове и НЗОК с еднакви здравни услуги

„Лудогорец“ грабна Суперкупата на България за четвърти път

Лудогорец победи Локомотив Пловдив с 2:0 и спечели Суперкупата на България за четвърти път в историята си.

В спора за трофея на стадион „Васил Левски“ в герой за разградчани се превърна новото попълнение Мавис Чибота, който откри резултата още в третата минута с удар от границата на наказателното поле.

„Смърфовете“ бързо се съвзеха след гола в своята врата и стигнаха до попадение, което обаче бе отменено заради засада на Езе.

В края на полувремето пловдивчани отново вкарахата топката във вратата на Пламен Илиев, но пак голът не бе зачетен заради засада на Карагерен.

През втората част Локомотив Пловдив имаше няколко добри възможности да изравни, но пропуски направиха Аралица и Карагерен.

Така се стигна до продължението на срещата, когато Джоди Лукоки уби интригата с втори гол за Лудогорец след асистенция на Чибота.

С успеха Лудогорец започва новия сезон с пореден трофей във витрината си, а другата седмица стартира и ампанията на „орлите“ в квалификациите за Шампионската лига. Отборът на Стойчо Стоев гостува на Ференцварош в сряда.