АБВ против чужди ракети у нас Румен Петков разговаря с руския посланик Н. Пр. Анатолий Макаров

Министър Каракачанов: Не приемам критиките, които президентът непрестанно отправя, вземайки страната на опозицията

Изпускане на отпадъчни води от мандра установиха екоинспектори

Бербатов поздрави „Фулъм“ за Раниери

Кристиано Роналдо вдига сватба

„Лудогорец“ падна от „Арсенал“ с много пропуски и спорен гол за „артилеристите“

След 6:0 в Лондон преди две седмици на националния стадион „Васил Левски“ „Лудогорец“ загуби от „Арсенал“ с 2:3 в четвъртия кръг от груповата фаза на Шампионската лига.

Резултатът откри Джонатан Кафу в 12-ата минута, а Клаудиу Кешерю удвои за домакините 3 минути по-късно. Гостите върнаха едно попадение чрез Гранит Джака в 20-ата минута след подаване на Месут Йозил. При центрирането на германеца обаче останаха сериозни съмнения дали топката не е напуснала терена с целия обем. В 41-ата минута Оливие Жиру изравни. Йозил в 88-ата минута отбеляза победното попадение.

С този резултат „Арсенал“ поведе във временното класиране в групата с 10 точки, колкото има и вторият ПСЖ. „Базел“ е трети с 1 точка, колкото има и „Лудогорец“ на последното място.

„Лудогорец“: 1. Борян, 25. Минев, 5. Паломино, 27. Моци, 6. Натанаел, 12. Анисе, 18. Дяков, 22. Кафу, 84. Марселиньо, 88. Вандерсон, 28. Кешерю (79-Мисиджан)

„Арсенал“: 28. Оспина, 3. Гибс, 6. Косиелни, 7. Санчес, 8. Рамзи, 11. Йозил, 12. Жиру, 20. Мустафи, 25. Дженкинсън, 29. Джака, 34. Коклен