Броят на задържаните за нападенията в Шри Ланка достигна до 58 души

Започват тестовете на новите влакове за третия лъч на метрото

Русия: Агресивна и безразсъдна е политиката на САЩ спрямо Иран 

Народното събрание ще обсъди промени в Закона за оръжията и боеприпасите

Ердоган: Възможно е скоро да се срещнем с Тръмп

Учени за пръв път засякоха земетресение на Марс

Ким Чен-ун пристигна с частния си влак в Русия

359 станаха жертвите на атентатите в Шри Ланка

ЦИК тегли номерата на партиите за евровота на 26 май

Голям пожар горя във Версай (ВИДЕО)

На 24 април 2019 да почерпят

Елена Йончева: Моят свекър е управител на къщите, но преди да познавам това семейство, така че това е абсурдно

Китай демонстрира военноморска мощ Показа за пръв път най-новия си ескадрен миноносец

Вижте най-големите лафове на Емо Чолаков Дългогодишният водещ на БТВ напуска ефира на телевизията

Доналд Туск и Ангела Меркел разговаряха по телефона с Володимир Зеленски

„Лудогорец“ посреща ЦСКА два пъти в рамките на три дни

Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз прие програмата за мачовете от четвъртфиналите в турнира за Kупата на България, както и тази за двубоите от 27-ми и 28-ми кръг в Първа професионална лига.

От обявената програма става ясно, че лидерите в класирането на първенството „Лудогорец“ и ЦСКА ще играят помежду си два пъти в рамките на три дни, като и двете срещи са в Разград.

На 3 април (сряда) „орлите“ приемат „червените“ в мач за Kупата, а на 6 април двата отбора се срещат за първенство.

Програма за провеждане на четвъртфиналите за Kупата на България:

02.04 /вторник/
Етър Велико Търново – Локомотив Пловдив 18.30

03.04 /сряда/
Лудогорец – ЦСКА 18.30

04.04 /четвъртък/
Струмска слава Радомир – Септември София 16.00
Ботев Пловдив – Черно море 18.30

Програма за 27-ми и 28 -ми кръг на Първа лига:

март:

27/1 кръг

Първа шестица:
30.03/събота/
Лудогорец – Берое 18.15
ЦСКА – Черно море 20.30

31.03 /неделя/
Левски – Ботев Пловдив 20.30

Група „А“:
29.03/петък/
Етър Велико Търново – Верея 17.30
01.04 /понеделник/
Ботев Враца – Витоша 20.00

Група „Б“:
29.03 /петък/
Локомотив Пловдив – Дунав Русе 20.00

31.03 /неделя/
Славия – Септември 18.15

април:

28/2 кръг

Първа шестица:
06.04 /събота/
Лудогорец – ЦСКА 17.15

07.04 /неделя/
Черно море – Левски 17.30
Берое – Ботев Пловдив 20.00

Група „А“:
05.04 /петък/
Етър Велико Търново – Ботев Враца 17.30

06.04 /събота/
Верея – Витоша 20.00

Група „Б“:
05.04 /петък/
Локомотив Пловдив – Славия 20.00

08.04 /понеделник/
Дунав Русе – Септември 20.00

Коментирайте от Фейсбук

Отговорете

error: Съдържанието на trud.bg и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права.