На 17 ноември 2019 да почерпят

Дневен хороскоп на Алена за неделя, 17.11.2019

Жена е била ранена при въоръжен обир на газстанция в София

Хиляди се събраха на протест срещу Николас Мадуро във Венецуела

Зловещият Какамо – между легендите и историята Каменното орлово гнездо сякаш е обитавано от призраци

Конят, който предизвика катастрофа със 7 ранени, е безстопанствен

Родителите на починалото 3-годишно дете: Лекарите виждаха, че умира

Към „историята си” добавяме истерия След Паисий, комай нищо

Над 200 000 протестират в Прага срещу чешкия премиер Андрей Бабиш

Над 100 души са арестувани по време на протест на „жълтите жилетки“ в Париж (СНИМКИ и ВИДЕО)

Куфарът, стреснал търновци, се оказа празен

Ивелин Попов слага край на кариерата си в националния отбор по футбол

Кола се удари в полицейски джип в Ямбол

Вицепремиерът Каракачанов: Предложението ни е първият ден от болничните да не се плаща, парламентът ще решава

Соня Йончева – свръхестествен глас в човешко тяло

„Лудогорец“ срещу „Брага“, „Хофенхайм“ и „Истанбул“ (Башакшехир)

„Лудогорец“ срещу „Спортинг“ (Брага), „Хофенхайм“ и „Истанбул“ (Башакшехир)

Българският шампион попадна в група C на Лига Европа, като избегна сблъсък с отборите от първа урна като „Милан“, „Арсенал“, „Зенит“, „Лион“, „Динамо“ (Киев), „Виляреал“, „Атлетик“ (Билбао), „Лацио“ и „Копенхаген“. От най-силния поток на „Лудогорец“ се падна тимът с най-нисък коефициент, а именно „Спортинг“.

22 от тези тимове, включително и „Лудогорец“, се класираха за групите, след като минаха пресявките на плейофния кръг. Десет отбора, отпаднали от Шампионската лига, също се включват, както и 16 клуба, които започват участието си директно от груповата фаза. Отборите бяха разделени в 12 групи, в които не се паднаха тимове от една и съща страна.

 

Група А

„Виляреал“
„Макаби“ (Тел-Авив)
„Астана“
„Славия“ (Прага)

Група В

„Динамо“ (Киев)
„Йънг Бойс“
„Партизан“
„Шкендербеу“

"Лудогорец" срещу "Брага", "Хофенхайм" и "Истанбул" (Башакшехир)

Група С

„Спортинг“ (Брага)
„Лудогорец“
„Хофенхайм“
„ББ Истанбул“

Група D

„Милан“
„Аустрия“ (Виена)
„Риека“
АЕК (Атина)

Група Е

„Лион“
„Евертън“
„Аталанта“
„Аполон“ (Лимасол)

Група F

„Копенхаген “
„Локомотив“ (Москва)
„Шериф“ (Тираспол)
„Злин“ (Чехия)

Група G

„Виктория“ (Пилзен)
„ФКСБ“ (Букурещ)
„Апоел“ (Беер Шева)
„Лугано“ (Швеция)

Група H

„Арсенал“
„БАТЕ“ (Борисов)
„Кьолн“
„Цървена звезда“

Група I

„Залцбург“
„Олимпик“ (Марсилия)
„Витория“ (Сетубал)
„Коняспор“

Група J

„Атлетик“ (Билбао)
„Херта“
„Зоря“ (Луганск)
„Йостерсунд“ (Швеция)

Група K

„Лацио“
„Ница“
„Зулте“ (Варегем)
„Витес“ (Холандия)

Група L

„Зенит“
„Реал Сосиедад“
„Розенборг“
„Вардар“ (Скопие)

Мачовете са на 14 септември, 28 септември, 19 октомври, 2 ноември, 23 ноември и 7 декември 2017 г.

error: Съдържанието на trud.bg и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права.