Британски и френски самолети са излетели по тревога, за да следят руски изтребители над Северно море

Постоянният представител на САЩ в ООН обвини Иран за всички конфликти в Близкия Изток

Очаква се засилен трафик заради почивните дни От 16.00 до 20.00 часа спират камионите над 12 т по най-натоваренитe пътища, съобщават от АПИ

Как Путин изпи горчивата еврейска чаша На руския президент се наложи да преглътне поруганата си гордост с диджестив от 15 войнски души

На 21 септември 2018 да почерпят

Драма: „Лудогорец“ пропиля два гола аванс срещу „Байер“ и остана с празни ръце

Мръсните тайни на интернет гигантите “Епъл”, “Амазон”, “Фейсбук” и “Гугъл” имат безпрецедентен достъп до личния ни живот

Мексико „схруска“ Южна Корея с 2:1

Мексико „схруска“ Южна Корея с 2:1 и продължава без грешка в група „F“. Головете за успеха вкараха Карлос Вела и Хавиер Ернандес. Първото попадение падна от дузпа. Наказателният удар беше под номер 14 в турнира, а срещите в груповата фаза на турнира все още не са свършили. С отсъждането на дузпата бяха надминати свирените на миналия мондиал – този в ЮАР. Тогава те бяха общо 13 за целия турнир. Абсолютният рекорд е от 18 изпълнения от бялата точка. Те бяха свирени през шампионата във Франция през 1998-ма.

Хавиер Ернандес пък оформи крайният резултат. Попадението на Чичарито е под №50 с националната фланелка на „ацтеките“. Така той се превърна в най-резултатния играч в историята на Мексико.

За Южна Корея се разписа Хюн Мин Сон. Отборът му обаче продължава да няма победа в осми пореден мач на световни финали. Тимът регистрира 6 загуби и две равенства, като пораженията са вече четири последователни.

Двубоят на стадион „Ростов Арена“, посетен от 43 472 зрители, се игра пред погледа на Джани Инфантино, президента на ФИФА.

Снимка: Twitter