Дневен хороскоп на Алена за четвъртък, 24.10.2019

На 24 октомври 2019 да почерпят

Григор Димитров отпадна от турнира във Виена

Катер на гръцката брегова охрана мина през лодка с мигранти

Бени Ганц получи мандат от президента на Израел да формира ново правителство

„Капитал” изкара ЕК палач на магистрала “Струма” Източници на “Труд” в Брюксел опровергаха манипулациите в изданието за строителството на трасето Крупник - Кресна

Регистрация по ДДС при реклами във фейсбук

Всички страни от ЕС са се съгласили на отсрочка за Брекзит

Саудитската агенция по храните: Bългарските продукти са висококачествени

Къванч Татлъту заминава за 6 месеца в САЩ

Има задържан за взрива в гаража на адвокат от Монтана

Вдигат осигуровките за свободните професии Повече ще внасят и фермерите

ЦИК разреши привличане като обвиняем на Тома Белев за антисемитизъм Постъпило е мотивирано искане от главния прокурор по досъдебно производство

Вижте акцентите в броя на вестник „Труд“ в четвъртък, 24 октомври 2019

Министър Танева: Над 600 работни места ще бъдат създадени чрез проекти по подхода ЛИДЕР

Меси, Неймар и Суарес вече са с 300

300!

Не, не става въпрос за античната спартанска сага. Точно толкова вече са головете на Лионел Меси, Неймар и Луис Суарес, откакто заедно водят атаката на „Барселона“. Супертриото вкара по веднъж за 3:1 над „Атлетик“ (Билбао) за Кралската купа, което заличи загубата с 1:2 от първия мач.

Суарес стартира шоуто – гол със странична ножица. Попадението бе под №100 за уругваеца в „Барса“. Дойде и дузпа за „Барса“. След като повече от 900 минути Неймар нямаше гол, то неговите приятели му дадоха да бие – 2:0. „Атлетик“ изравни, и дойде времето на Меси. В 78-ата минута Лео заложи топката за пряк свободен удар и изпълни в своя неподражаем стил. В трети мач поред Меси вкара по подобен начин. „Дайде му един празен чек, сам да си попълни заплатата“, призоваха каталунските медии. Те визират преговорите между „Барселона“ и мегазвездата за нов договор.

Меси изравни рекорд на друга каталунска легенда. Заедно с холандеца Роналд Куман двамата имат по 26 гола от пряк свободен удар за „Барса“. „Поздравления, Лео! Още един и ще имаш нов рекорд“, написа легендарният защитник в туитър.

В друг мач от Кралската купа „Реал Сосиедад“ измъкна 1:1 като гост на „Виляреал“ и след 3:1 у дома се класира на четвъртфинал. „Алавес“ стигна до същия резултат срещу „Депортиво“ и благодарение на повече голове на чужд терен (2:2 в първия мач) продължи. Напред е и втородивизионният „Алкоркон“, отстранил „Кордоба“.