Прокуратурата повдигна три обвинения на Мартин Трифонов Може да получи 30 години затвор или доживотен

Нинова: Героите от Илинденско-Преображенското въстание показаха силата на българския национален дух

Румен Петков на Петрова нива: Илинденско-Преображенското въстание е неразделна част от българската история

Полицаи задържаха въоръжен помориец след тричасови преговори Мъжът извадил пистолет при семеен скандал

Клиент застреля келнер в парижки ресторант заради забавена поръчка

„Златният Орфей” тръгва догодина Община Несебър възражда традиционния фестивал на Слънчев бряг

Хутите атакуваха газово находище в Саудитска Арабия

Никола Попов свири „Левски“ – „Лудогорец“

БФС назначи Никола Попов за главен съдия на мача между „Левски“ и „Лудогорец“ в Първа професионална лига. Двубоят е в събота.

Попов свири срещата между двата тима през септември, завършила 0:0. Тогава изгони Божидар Митрев и Сисиньо.

Избраният през 2016-та за номер 1 в своята професия у нас ръководи и дербито ЦСКА – „Левски“ (1:0) през март. Общо е свирил 4 мача на „Лудогорец“ и 3 на „сините“. Под негово рефериране лидерът в шампионата е записал три победи и едно равенство. „Левски“ пък има загуба, успех и реми. Трите точки бяха спечелени срещу „Верея“ (1:0). Попадението падна в 90-ата минута. Вкара го Давид Яблонски, като при гола останаха съмнения за игра с ръка.