Нови в ЦСКА почнаха с победа

Новите попълнения на ЦСКА тръгнаха с победа. Александър Барт и Раул Лое бяха поставени в титулярния състав на лидера в Първа професионална лига, който победи „Марица“ с 3:1 в контрола на Панчарево. Голямата звезда Фернандо Каранга не игра заради контузия.

ЦСКА откри с гол на Милчо Ангелов в 16-ата минута. Младокът рядко влиза в първия тим на „червените“. В началото на второто полувреме Борислав Караматев, бивш халф на ЦСКА, изравни резултата. Последваха голове на камерунеца Кевин Кубемба и отново на Милчо Ангелов, с коио бе оформен крайният резултат.

Надявам се да станем шампиони – каза Барт след дебюта си. - Искам да спечелим и купата на България. Играл съм с някои от футболисти и не вярвам, че ще ми е нужно време за адаптация. ЦСКА е най-големият клуб в България. Публиката ще ни помага много през сезона. А нашата работа е да ги радваме.“