Строят 25 станции за електромобили

„Московска 33“ укрепва Царските конюшни Обмислят възстановяване на Захарната фабрика

Кметът Фандъкова се срещна с изследователи от JRS

Скъпа „Гражданска“ само след катастрофа Цена на полицата от 156 лв. за шофьори без нарушения

Заснеха водно торнадо в югозападна Италия (ВИДЕО)

Изтеглиха локомотива, който се вряза в паднала скала в Кресненското дефиле

Харчим 17% повече за екскурзии в чужбина Даваме по 1100 лв. за командировка зад граница

Искат затвор за частен съдия изпълнител

Депутат гледа пищни мадами, докато текат дебатите за нов вицепремиер в парламента

ДАНС, митниците и НАП със спецоперация в петролна складова база във Враца

Робърт де Ниро се развежда със съпругата си

Шефът на НСО разпореди проверка заради спрян от катаджия Мерцедес на службата (ВИДЕО)

Френската прокуратура разследва част от финансирането на кампанията на Макрон

Спря сайтът на Министерството на финансите

Косово налага 100% мита за внос на стоки от Сърбия

Обявиха програмата на Първа лига до края на сезона, ясни са всички дербита

БФС обяви пълната програма с часове и дати на мачовете от плейофната фаза на Първа професионална лига.

Април

27/1 кръг

Първа шестица

31.03/събота/   Лудогорец  –  Верея   17.30     Диема спорт

31.03/събота/   ЦСКА  –  Ботев Пд      20.00     Диема спорт

01.04 /неделя/ Левски – Берое            17.30     Диема спорт

Група А

30.03/петък/   Славия – Витоша        17.30     Нова спорт

30.03/петък/   Черно море –  Пирин  20.00     Диема спорт

Група Б

01.04 /неделя/ Локомотив Пд  –  Дунав Рс  20.00     Диема спорт

02.04/понеделник/  Септември – Етър ВТ   20.00     Диема спорт

28/2 кръг

Първа шестица

06.04/петък/     Ботев Пд  –   Левски 14.30  Диема спорт

06.04/петък/     Лудогорец  –  ЦСКА  17.00     Диема спорт

06.04/петък/     Верея   –  Берое       19.30     Диема спорт

Група А

05.04/четвъртък/   Витоша  – Пирин          17.15     Диема спорт

05.04/четвъртък/   Славия –  Черно море 19.30     Диема спорт

Група Б

09.04/понеделник/  Етър ВТ  – Дунав Рс  17.30     Нова спорт

09.04/понеделник/  Септември –  Локомотив Пд  20.00     Диема спорт

29/3 кръг

Първа шестица

14.04 /събота/  Берое   –   Ботев Пд      15.00     Диема спорт

14.04 /събота/  ЦСКА  –  Верея       17.30     Диема спорт

14.04 /събота/  Левски – Лудогорец  20.00     Диема спорт

Група А

13.04 /петък/    Черно море –   Витоша   17.30     Нова спорт

13.04 /петък/    Пирин  –   Славия 20.00     Диема спорт

Група Б

15.04/неделя/  Дунав Рс  –   Септември    17.30     Диема спорт

15.04/неделя/  Локомотив Пд  –   Етър ВТ 20.00     Диема спорт

30/4 кръг

Първа шестица

18.04 /сряда/    Верея   –    Ботев Пд   14.45     Нова спорт

18.04 /сряда/    Лудогорец    –  Берое  17.00     Диема спорт

18.04 /сряда/    ЦСКА – Левски 20.00     Диема спорт

Група А

17.04/вторник/   Витоша  –  Славия 17.30     Диема спорт

17.04/вторник/   Пирин  – Черно море      20.00     Диема спорт

Група Б

19.04/четвъртък/  Етър ВТ    –  Септември       17.15     Диема спорт

19.04/четвъртък/ Дунав Рс  –   Локомотив Пд  19.30     Диема спорт

31/5 кръг

Първа шестица

21.04 /събота/  Левски –  Верея   15.00     Диема спорт

21.04 /събота/  Ботев Пд – Лудогорец         17.00     Диема спорт

21.04 /събота/  Берое   –  ЦСКА   20.00     Диема спорт

Група А

22.04 /неделя/ Пирин  – Витоша  17.30     Диема спорт

20.04 /петък/    Черно море  –  Славия 20.00     Диема спорт

Група Б

22.04 /неделя/         Дунав Рс –   Етър ВТ  20.00     Диема спорт

23.04/понеделник/  Локомотив Пд  – Септември    20.00     Нова спорт

32/6 кръг

Първа шестица

27.04 /петък/    Верея   –   Лудогорец         20.00     Диема спорт

29.04 /неделя/ Берое  –    Левски 17.45     Диема спорт

Ботев Пд  –   ЦСКА –София   20.15     Диема спорт

Група А

28.04/събота/   Витоша – Черно море      17.30     Диема спорт

28.04/събота/   Славия –  Пирин  20.00     Диема спорт

Група Б

27.04 /петък/    Септември  – Дунав Рс             17.30     Нова спорт

30.04/понеделник/  Етър ВТ  –  Локомотив Пд  20.00     Диема спорт

33/7 кръг

Първа шестица

04.05/петък/     Левски –  Ботев Пд             20.00     Диема спорт

05.05/събота/   ЦСКА   – Лудогорец         20.00     Диема спорт

06.05/неделя/  Берое   –   Верея   20.00     Диема спорт

Програмата за срещите в следващата фаза на отборите от групи „А“ и „Б“ във втората фаза ще бъдат публикувани допълнително.

• Срещата ЦСКА – Лудогорец ще се играе на Националния стадион Васил Левски

Коментирайте от Фейсбук

Отговорете

error: Съдържанието на trud.bg и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права.