Сблъсък с интриги за Стрелците, нови доходи за Близнаците – Дневният хороскоп на Алена

На 5 април 2020 да почерпят

Зад завесата на пандемията

708 жертви на COVID-19 във Великобритания, сред тях е и 5-годишно дете

Силвио Орландо: Берлусконовците са преходни

Заловиха лидера на Ислямска държава в Афганистан (ВИДЕО)

Установено е опасно усложнение от COVID-19 – увреждане на мозъка Лекарите съветват хората, забелязали загуба на вкус и обоняние, да прекарат поне седмица у дома

Медицинският експертен съвет към правителството спира да съществува

Люксембург доживя голям футболен форум

Спад на броя на загиналите от коронавирус за денонощие в Италия

Борисов и Нетаняху обсъдиха пандемията от COVID-19

Гърция удължи мерките до 27 април

Жертвите на коронавируса по света са над 60 000

Хората без здравна застраховка в САЩ може да платят до 74 000 долара за лечение на COVID-19

Отлагат промените в Закона за енергетиката

Обявиха програмата на Първа лига до края на сезона, ясни са всички дербита

БФС обяви пълната програма с часове и дати на мачовете от плейофната фаза на Първа професионална лига.

Април

27/1 кръг

Първа шестица

31.03/събота/   Лудогорец  –  Верея   17.30     Диема спорт

31.03/събота/   ЦСКА  –  Ботев Пд      20.00     Диема спорт

01.04 /неделя/ Левски – Берое            17.30     Диема спорт

Група А

30.03/петък/   Славия – Витоша        17.30     Нова спорт

30.03/петък/   Черно море –  Пирин  20.00     Диема спорт

Група Б

01.04 /неделя/ Локомотив Пд  –  Дунав Рс  20.00     Диема спорт

02.04/понеделник/  Септември – Етър ВТ   20.00     Диема спорт

28/2 кръг

Първа шестица

06.04/петък/     Ботев Пд  –   Левски 14.30  Диема спорт

06.04/петък/     Лудогорец  –  ЦСКА  17.00     Диема спорт

06.04/петък/     Верея   –  Берое       19.30     Диема спорт

Група А

05.04/четвъртък/   Витоша  – Пирин          17.15     Диема спорт

05.04/четвъртък/   Славия –  Черно море 19.30     Диема спорт

Група Б

09.04/понеделник/  Етър ВТ  – Дунав Рс  17.30     Нова спорт

09.04/понеделник/  Септември –  Локомотив Пд  20.00     Диема спорт

29/3 кръг

Първа шестица

14.04 /събота/  Берое   –   Ботев Пд      15.00     Диема спорт

14.04 /събота/  ЦСКА  –  Верея       17.30     Диема спорт

14.04 /събота/  Левски – Лудогорец  20.00     Диема спорт

Група А

13.04 /петък/    Черно море –   Витоша   17.30     Нова спорт

13.04 /петък/    Пирин  –   Славия 20.00     Диема спорт

Група Б

15.04/неделя/  Дунав Рс  –   Септември    17.30     Диема спорт

15.04/неделя/  Локомотив Пд  –   Етър ВТ 20.00     Диема спорт

30/4 кръг

Първа шестица

18.04 /сряда/    Верея   –    Ботев Пд   14.45     Нова спорт

18.04 /сряда/    Лудогорец    –  Берое  17.00     Диема спорт

18.04 /сряда/    ЦСКА – Левски 20.00     Диема спорт

Група А

17.04/вторник/   Витоша  –  Славия 17.30     Диема спорт

17.04/вторник/   Пирин  – Черно море      20.00     Диема спорт

Група Б

19.04/четвъртък/  Етър ВТ    –  Септември       17.15     Диема спорт

19.04/четвъртък/ Дунав Рс  –   Локомотив Пд  19.30     Диема спорт

31/5 кръг

Първа шестица

21.04 /събота/  Левски –  Верея   15.00     Диема спорт

21.04 /събота/  Ботев Пд – Лудогорец         17.00     Диема спорт

21.04 /събота/  Берое   –  ЦСКА   20.00     Диема спорт

Група А

22.04 /неделя/ Пирин  – Витоша  17.30     Диема спорт

20.04 /петък/    Черно море  –  Славия 20.00     Диема спорт

Група Б

22.04 /неделя/         Дунав Рс –   Етър ВТ  20.00     Диема спорт

23.04/понеделник/  Локомотив Пд  – Септември    20.00     Нова спорт

32/6 кръг

Първа шестица

27.04 /петък/    Верея   –   Лудогорец         20.00     Диема спорт

29.04 /неделя/ Берое  –    Левски 17.45     Диема спорт

Ботев Пд  –   ЦСКА –София   20.15     Диема спорт

Група А

28.04/събота/   Витоша – Черно море      17.30     Диема спорт

28.04/събота/   Славия –  Пирин  20.00     Диема спорт

Група Б

27.04 /петък/    Септември  – Дунав Рс             17.30     Нова спорт

30.04/понеделник/  Етър ВТ  –  Локомотив Пд  20.00     Диема спорт

33/7 кръг

Първа шестица

04.05/петък/     Левски –  Ботев Пд             20.00     Диема спорт

05.05/събота/   ЦСКА   – Лудогорец         20.00     Диема спорт

06.05/неделя/  Берое   –   Верея   20.00     Диема спорт

Програмата за срещите в следващата фаза на отборите от групи „А“ и „Б“ във втората фаза ще бъдат публикувани допълнително.

• Срещата ЦСКА – Лудогорец ще се играе на Националния стадион Васил Левски

error: Съдържанието на trud.bg и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права.