Пълен списък на депутатите в 47-ото Народно събрание

Благоевград, 01 МИР - 11 м.

Продължаваме промяната-3 м.

Андрей Атанасов Гюров Владимир

Славев Табутов

Екатерина Кирилова Димитрушева

ГЕРБ-СДС-3 м.

Росен Димитров Желязков

Стефан Апостолов Апостолов

Костадин Томов Стойков

ДПС-2 м.

Делян Славчев Пеевски

Халил Реджепов Летифов

БСП-1 м.

Георги Георгиев Михайлов

“Има такъв народ”-1 м.

Виктория Димитрова Василева

Демократична България-1 м.

Иван Йорданов Димитров

Бургас 02 МИР - 14 м.

Продължаваме промяната

Константин Живков Бачийски

Христо Симеонов Симеонов

Димитър Михайлов Ташев

Милко Асенов Пенев

ГЕРБ-СДС

Любен Любенов Дилов

Жечо Дончев Станков

Деница Пламенова Николова

ДПС

Севим Исмаил Али

Ешереф Кязим Ешереф

Фатме Хасан Рамадан

БСП

Петър Георгиев Кънев

ИТН

Ивайло Ванев Вълчев

Демократична България - 2 м

Ивайло Николаев Мирчев

Възраждане

Цончо Томов Ганев

Варна, 03 МИР - 15 м.

Продължаваме промяната - 5 м.

Даниел Максим Лорер

Антон Йорданов Тонев

Калоян Тонев Икономов

Снежана Великова Апостолова

Благовест Чанев Белев

ГЕРБ-СДС-4 м.

Костадин Георгиев Ангелов

Славена Димитрова Точева

Красен Кирилов Кралев

Павел Алексеев Христов

ДПС - 1 м.

Ерджан Себайтин Ебатин

БСП -1 м.

Корнелия Петрова Нинова

ИТН - 2 м.

Филип Маринов Станев

Александър Атанасов Александров

Демократична България - 1 м.

Стоян Александров Михалев

Възраждане - 1 м.

Костадин Тодоров Костадинов

Велико Търново,04 МИР - 8 м

Продължаваме промяната - 2 м.

Йордан Ивов Терзийски

Милен Илиев Матеев

ГЕРБ-СДС-2 м.

Костадин Георгиев Ангелов

Димитър Стойков Николов

ДПС - 1 м.

Делян Славчев Пеевски

БСП - 1 м.

Явор Руменов Божанков

ИТН - 1 м.

Андрей Иванов Чорбанов

Възраждане - 1 м.

Елена Цонева Гунчева

Видин, 05 МИР - 5 м.

Продължаваме промяната - 1м.

Петър Любенов Миланов

ГЕРБ-СДС - 1 м.

Росица Любенова Кирова

ДПС - 1 м.

Станислав Анастасов

БСП - 1 м.

Филип Стефанов Попов

ИТН - 1 м.

Иво Георгиев  Атанасов

Враца, 06 МИР - 6 м.

Продължаваме промяната - 1 м.

Деница Димитрова Симеонова

ГЕРБ-СДС - 2 м.

Петя Цветанова Аврамова

Красен Георгиев Кръстев

ДПС - 1 м.

Цветан Иванов Енчев

БСП - 1 м.

Александър Тихомиров Симов

ИТН -1 м.

Георги Станчев Георгиев

Габрово, 07 МИР - 4 м.

Продължаваме промяната - 1 м.

Яна Веселинова Балникова

ГЕРБ-СДС- 1 м.

Томислав Пейков Дончев

ДПС - 1 м.

Юсеин Хасанов Вейселов

Възраждане - 1 м.

Даниел Петров Петров

Добрич, 08 МИР - 6 м.

Продължаваме промяната - 2 м.

Йорданка Яникова Костадинова

Галина Събева Георгиева

ГЕРБ-СДС -1 м.

Деница Евгениева Сачева

ДПС -1 м.

Хасан Ахмед Адемов

БСП -1 м.

Мая Йорданова Димитрова

ИТН - 1 м.

Филип Маринов Станев

Кърджали, 09 МИР - 5 м.

ДПС - 4 м.

Мустафа Сали Карадайъ

Мукаддес Юсуф Налбант

Байрам Юзкан Байрам

Адлен Шукри Шевкед

Възраждане - 1 м.

Георги Николаев Георгиев

Кюстендил, 10 МИР - 4 м.

Продължаваме промяната -1 м.

Георги Николаев Стамов

ГЕРБ-СДС - 1 м.

Христо Богомилов Терзийски

БСП - 1 м.

Бойко Любомиров Клечков

ИТН - 1 м.

Виктория Димитрова Василева

Ловеч, 11 МИР - 5 м.

ДПС - 1 м.

Станислав Димитров Анастасов

ИТН -1 м.

Любомир Антонов Каримански

Продължаваме промяната - 1 м.

Искрен Цветославов Арабаджиев

ГЕРБ-СДС - 1 м.

Николай Нанков Нанков

БСП - 1 м.

Вяра Емилова Йорданова

Монтана, 12 МИР - 4 м.

Продължаваме промяната - 2 м.

Инна Владимирова Иванова

ГЕРБ-СДС - 1 м.

Ирена Методиева Димова

ДПС -1 м.

Димитър Иванов Аврамов

БСП - 1 м.

Ирена Атанасова

ИТН - 1 м.

Пламен Николаев Абровски

Пазарджик, 13 МИР - 9 м.

Продължаваме промяната - 2 м.

Ивайло Валентинов Шотев

Петър Николаев Куленски

ГЕРБ-СДС - 2 м.

Екатерина Захариева

Стефан Мирев

ДПС -1 м.

Йордан Кирилов Цонев

БСП - 1 м.

Драгомир Велков Стойнев

ИТН -1 м.

Станислав Светозаров Балабанов

ДБ - 1 м.

Aнтоанета Димитрова Цонева

Възраждане - 1 м.

Стоян Николов Таслаков

Перник, 14 МИР - 4 м.

Продължаваме промяната - 1 м.

Никола Георгиев Минчев

ГЕРБ-СДС -1 м.

Кирил Миланов Ананиев

ДПС- 1 м.

Александър Несторов Несторов

Демократична България - 1 м.

Зорница Велинова Стратиева

Плевен, 15 МИР - 9 м.

Продължаваме промяната - 2 м.

Иван Маркос Христанов

Стоил Мирославов Стоилов

ГЕРБ-СДС - 2 м.

Валери Пламенов Лачовски

Десислава Цветанчова Трифонова

ДПС - 1 м.

Марио Киров Рангелов

БСП - 2 м.

Румен Василев Гечев

Илиян  Славейков Йончев

ИТН - 2 м.

Радостин Петев Василев

Александър Велиславов Тодоров

Пловдив град, 16 МИР - 11 м.

Продължаваме промяната - 4 м.

Кирил Петков Петков

Христо Йорданов Даскалов

Росен Добрев Костурков

Александър Николаев Ракшиев

ГЕРБ-СДС - 3 м.

Бойко Методиев Борисов

Иван Борисов Тотев

Радомир Петров Чолаков

БСП - 1 м.

Кристиан Иванов Вигенин

ИТН - 1 м.

Тошко Йорданов Хаджитодоров

Демократична България - 1 м.

Христо Любомиров Иванов

Възраждане - 1 м.

Елена Цонева Гунчева

Пловдив-област, 17 МИР - 11 м.

Продължаваме промяната - 3 м.

Росен Добрев Костурков

Гергана Кузманова Данева

Стою Теодоров Стоев

ГЕРБ-СДС - 3 м.

Дани Стефанова Каназирева

Младен Николов Шишков

Иван Йовков Червенков

ДПС - 1 м.

Рамадан Байрам Аталай

БСП - 2 м.

Веска Маринова Ненчева

Манол Трифонов Генов

ИТН - 1 м.

Тошко Йорданов Хаджитодоров

Възраждане - 1 м.

Ангел Жеков Георгиев

Разград, 18 МИР - 4 м.

Продължаваме промяната - 1 м.

Марин Шишев Шишев

ГЕРБ-СДС - 1 м.

Десислава Вълчева Атанасова

ДПС - 2 м.

Ахмед Реджебов Ахмедов

Ихсан Халил Хаккъ

Русе, 19 МИР - 8 м.

Продължаваме промяната - 3 м.

Николай Йорданов Събев

Рена Енчева Стефанова

Велико Митков Минков

ГЕРБ-СДС - 2 м.

Десислава Вълчева Атанасова

Михаил Петков Илиев

ДПС - 1 м.

Ализан Нихат Яхова

БСП - 1 м.

Крум Костадинов Зарков

ИТН - 1 м.

Светлин Костов Стоянов

Силистра, 20 МИР - 4 м.

Продължаваме промяната - 1 м.

Стоян Иванов Георгиев

ГЕРБ-СДС - 1 м.

Тодор Стаматов Тодоров

ДПС - 2 м.

Джевдет Ибрям Чакъров

Гюнер Нихат Ахмед

Сливен, 21 МИР - 6 м.

Продължаваме промяната - 2 м.

Татяна Славова Султанова-Сиева 

Георги Йорданов Гвоздейков 

ГЕРБ-СДС - 2 м.

Десислава Жекова Танева

Мария Щерева Белова

БСП - 1 м.

Атанас Зафиров Зафиров 

ИТН - 1 м.

Ивайло Ванев Вълчев

Смолян, 22 МИР - 4 м.

Продължаваме промяната - 1 м.

Михал Григоров Камбарев

ГЕРБ-СДС - 1 м.

Красимир Митков Събев

ДПС - 1 м.

Хайри Реджебов Садъков

Демократична България - 1 м.

Зарко Филипов Маринов

София, 23 МИР - 16 м.

Продължаваме промяната - 6 м.

Асен Васков Василев

Настимир Ананиев Ананиев

Иван Маркос Христанов

Венко Николов Сабрутев

Васил Стефанов Стефанов

Пламен Петров Шалъфов

ГЕРБ-СДС - 4 м.

Румен Димитров Христов

Асен Георгиев Балтов

Александър Руменов Ненков

Александър Койчев Иванов

БСП - 1 м.

Христо Танчев Проданов

ИТН - 1 м.

Николай Стефанов Радулов

Демократична България - 1 м.

Атанас Петров Атанасов

Георги Йорданов Ганев

Антоанета Димитрова Цонева

Възраждане - 1 м.

Николай Георгиев Дренчев

София, 24 МИР - 12 м.

Продължаваме промяната - 4 м.

Кирил Петков Петков

Лена Здравкова Бориславова

Никола Георгиев Минчев

Радостина Александрова Ценова

ГЕРБ-СДС - 3 м.

Даниел Павлов Митов

Тома Любомиров Биков

Евгения Бисерова Алексиева

БСП - 1 м.

Георги Страхилов Свиленски

ИТН - 1 м.

Ива Митева Йорданова-Рупчева

Демократична България - 2 м.

Владислав Панчев Панев

Мартин Димитров Димитров

Възраждане - 1 м.

Петър Николаев Петров

София, 25 МИР - 14 м.

Продължаваме промяната - 5 м.

Христо Христов Петров

Калина Бориславова Константинова

Венеция Огнянова Нецова-Ангова

Искрен Николаев Митев

Цветелина Калинова Симеонова-Заркин

ГЕРБ-СДС - 4 м.

Бойко Методиев Борисов

Христо Георгиев Гаджев

Анна Василева Александрова

Лъчезар Богомилов Иванов

БСП - 1 м.

Корнелия Петрова Нинова

ИТН - 1 м.

Андрей Николаев Михайлов

Демократична България - 2 м.

Елисавета Димитрова Белобрадова

Александър Димитров Симидчиев

Възраждане - 1 м.

Костадин Тодоров Костaдинов

София-област, 26 МИР - 8 м.

Продължаваме промяната - 2 м.

Александър Димитров Дунчев

Юрий Олегов Козлов

ГЕРБ-СДС - 2 м.

Младен Найденов Маринов

Николина Панайотова Ангелкова

ДПС - 1 м.

Цветан Иванов Енчев

БСП - 1 м.

Иван Ивайлов Ченчев

ИТН - 1 м.

Андрей Иванов Чорбанов

Демократична България - 1 м.

Божидар Пламенов Божанов

Стара Загора, 27 МИР - 11 м.

Продължаваме промяната - 3 м.

Радослав Стефанов Рибарски

Атанас Димитров Михнев

Радослав Красенов Василев

ГЕРБ-СДС - 3 м.

Красимир Георгиев Вълчев

Маноил Минчев Манев

Илиана Петкова Жекова

ДПС - 1 м.

Халил Реджепов Летифов

БСП - 1 м.

Георги Янчев Гьоков

ИТН - 1 м.

Тихомир Гочев Тенев

Демократична България - 1 м.

Атанас Владиславов Славов

Възраждане - 1 м.

Искра Михайлова Михайлова

Търговище, 28 МИР - 4 м.

Продължаваме промяната - 1 м.

Александра Стефанова Милчева

ГЕРБ-СДС - 1 м.

Теменужка Петрова Петкова

ДПС - 2 м.

Джейхан Хасанов Ибрямов

Имрен Исметова Мехмедова

Хасково, 29 МИР - 8 м.

Продължаваме промяната - 2 м.

Асен Васков Василев

Атанас Петров Атанасов

ГЕРБ-СДС - 2 м.

Делян Александров Добрев

Георги Тенев Станков

ДПС - 2 м.

Сезгин Юсеин Мехмед

Мюмюн Сали Мюмюн

БСП - 1 м.

Владимир Маринов Маринов

ИТН - 1 м.

Силви Кирилов Петров

Шумен, 30 МИР - 6 м.

Продължаваме промяната - 1 м.

Антония Кънчева Димитрова

ГЕРБ-СДС - 1 м.

Красимир Георгиев Вълчев

ДПС - 2 м.

Мустафа Сали Карадайъ

Хамид Бари Хамид

БСП - 1 м.

Иван Валентинов Иванов

ИТН - 1 м.

Пламен Николаев Николов

Ямбол, 31 МИР - 4 м.

Продължаваме промяната - 1 м.

Мирослав Николаев Иванов

ГЕРБ-СДС - 1 м.

Димитър Ангелов Иванов

БСП - 1 м.

Кристиан Иванов Вигенин

Възраждане - 1 м.

Никола Ангелов Димитров

*Народните представители, които са избрани от два района, имат срок до петък да изберат откъде ще влязат в парламента, като така ще освободят място за следващия в съответната листа.

Коментари

Регистрирай се, за да коментираш

Още от Политика