Малък публичен дом в жилище на ул. „Д-р Пискюлиев“ в центъра на Варна разби варненската полиция при специализирана акция в сряда. В бардака по време на работа били заловени три проститутки на 19, 20 и 21 г. Въпреки крехката им възраст те и преди са били задържани за придобиване на доходи по неморален начин, уточниха от пресцентъра на ОДМВР-Варна.
Жените били откарани в ареста, а по случая е образувано досъдебно производство. Разследването е за сексуална експлоатация, набиране и склоняване към проституция и предоставяне на помещение за развратни дейности.
По идентичен начин пред седмица полицията разкри бардак в масажно студио в тузарския кв. „Бриз“. Там под прикритие платен секс предлагали 4 българки и една украинка.
Жените били откарани в ареста! Толкова други индивиди,заслужаващи арест и затвор се разкарват безнаказано из страната и никой нищо не им прави,разни суджуци,Хитрино,КТБ, НДК и т.н.Те тръгнали проститутките да тормозят.Вместо да легализират дейността им и да вкарат още едно перо в бюджета на НАП. Но в Бългерията кон за кокошка,за милиони липсват закони, изобщо кокошката е в немилост и всеки й размахва пръст.
От катедралата до автогарата има поне 20 „работнички“ на улицата. Някои стоят там от 15 години. Полицаите спират и си лафят с тях. Стария път за София и Приселци също. В обявите има стотици обяви с такива услуги. Защо никой не ги гони? Защото си плащат нали?