Бюрхан Абазов: Заразата по свинете е влязла чрез фуражи

Кристиян търсел информация за Бойко Борисов и Сотир Цацаров (обзор) Хакерът съхранявал откритите сведения в папка с име “Търсене за Бивол”

Данаил Кирилов: Няма да номинирам кандидат за главен прокурор

Нови 10 млн. евро ще бъдат инвестирани в пограничния регион между България и Турция

Д-р Емил Илиев, организатор на Джаз фестивала в Банско: Джаз фестът в Банско привлича туристи от цял свят

Вижте какво ще решава Министерски съвет, утре 24 юли 2019 г.

Световният шампион не може да улучи вратата

Нито един точен удар за 90 минути! Статистиката е върху името на световния шампион Франция при загубата с 0:2 от Турция в европейска квалификация. А в атаката на звездния тим на Дидие Дешан блестя атомното трио Килиън Мбапе-Антоан Гризман-Оливие Жиру, подпомагано от Пол Погба.

Трябваше да получим този шамар в лицето, за да слезем на земята“, призна селекционерът на „петлите“.

Още през първото полувреме Каан Айхан с глава и Ченгис Ундер вкараха по един гол за Турция.

Без своя болен треньор Йоаким Льов четирикратният световен шампион Германия срази Беларус с 2:0 в Минск. Представител на селекционера на пейката бе Маркус Зорг. Най-атрактивната сцена в мача предизвика германският вратар Мануел Нойер. Почти до ъгловото флагче стражът първо отне топката на нападателя Ковальов, а после с няколко финта го накара да изглежда твърде стар. След това Нойер подаде перфектен пас, за да поведе немска атака. Лерой Сане и Маркус Ройс вкараха головете за Бундестима в Минск.

Италия също се събуди от кошмарите от последните години и разгроми Гърция с 3:0 като гост. В рамките на 10 минути – между 23-ата и 33-ата, Лоренцо Инсиние, Николо Барела и Леонардо Бонучи вкараха головете за „скуадра адзура“.

Световният вицешампион Хърватия доста трудно се справи у дома с Уелс – 2:1. Двубоят започна с автогол на Джеймс Лоурънс от „драконите“. След това Иван Перичиш добави второ хърватско попадение. А Дейвид Брукс оформи резултата в 77-ата минута.

Четири гола вкара руснакът Артьом Дзуба за най-звучната победа от квалификациите – 9:0 над аутсайдера Сан Марино.