Директорката на яслата, разследвана за насилие над дете: Тези кръвонасядания може да са получени навсякъде По думите на майката момиченцето станало асоциално, плашело се от всички и плачело

УМБАЛ „Св. Марина“ – Варна въведе иновативно лечение за пациенти с напреднала болест на Паркинсон

Омбудсманът Диана Ковачева: Липсва пропорционалност между санкционирането и поощрението на шофьорите

Общинската избирателна комисия решава до седмица дали ще остане на поста си кметът на Благоевград

Марадона осъди Dolce & Gabbana за 70 000 евро

ВСС прие оставката на Цацаров като главен прокурор

„Сити“ спечели 100 минутен мач

„Манчестър Сити“ спечели 100 минутен мач. „Гражданите“ стигнаха до драматичен успех над „Борнемут“ с 2:1. Победният гол падна в 97-ата минута, въпреки че продължението на мача бе само 5 минути. Рахим Стърлинг обаче се оказа съобразителен в наказателното поле и вкара след рикошет за 2:1. Голмайсторът бе изгонен след попадението си, защото се хвърли в агитката на своите. Те пък предизвикаха безредици. Част от феновете нахлуха на терена и двубоят продължи още няколко минути.

Преди това Чарли Даниълс матира с фамозен гол защитата на „Сити“, която в пари струва 130 млн. евро.

Габриел Жезус изравни преди почивката. Попадението може да означава, че Серхио Агуеро, резерва в този мач, едва ли ще си върне скоро титулярното място. В 11 мача като титуляр за „Сити“, Жезус има 8 гола и 4 асистенции.

В другите мачове от Висшата лига завърналият се в елита „Нюкасъл“ записа първа победа. Играчите на Рафаел Бенитес победиха закъсалия го „Уест Хям“ с 3:0.

В серията от загуби се намира и „Кристъл Палас“. „Орлите“ паднаха у дома от „Суонзи“ с 0:2. Воденият от Франк де Бур е без точка и отбелязан гол от началото на сезона.

Срещите между „Хъдърсфийлд“ – „Саутхямптън“ и „Уотфорд“ – „Брайтън“ завършиха 0:0.