Делян Пеевски пред в. “Телеграф”: Войната между Прокопиев и Цветан Василев бе за сърцето на Костов

Кристиан Вигенин: В Македония видяхме промяна на отношението към България Визитата на президента Радев бе изключително успешна, каза депутатът

Димитър Маргаритов, КЗП: Сайтове за продажба на автомобилни гуми спестяват задължителна информация

Алпинист-ветеран: Младите подценяват опасностите в планината

Екатерина Захариева: Срещата ЕС-Турция е успех за българското председателство

САЩ обмислят нови санкции срещу руски официални лица

„Славия“ бие за ЧРД на шефа

Кадър от БТВ

Венцеслав Стефанов, босът на „Славия“, имаше поводи за радост навръх своя 68-и рожден ден. Президентът на „белите“ изгледа на живо успеха с 2:0 над „Черно море“ на националния стадион „Васил Левски“. Победата за домакините дойде след красиви попадения на Иван Минчев и Галин Иванов. Нападателят бе точен в самия край на първото полувреме след впечатляващ изстрел от средна дистанция, влетял неспасяемо под гредата на стража на „моряците“ Емил Михайлов. След изпълнението българският национал отпразнува гола в сняга край тъчлинията. След мача Минчев призна и какво го е провокирало да се хвърли ефектно в преспите.
„Със Стефан Велев се бяхме разбрали предварително който от нас отбележи да се хвърли в снега“, обясни Минчев.
Вторият гол за тима на Златомир Загорчич дойде в 83-ата минута след добра многоходова атака, завършена подобаващо от Галин Иванов.

В класирането “Славия” е на 8-ма позиция с 23 точки. “Черно море” е на 7-мо място с 24.