Просветният министър: Привличането на млади учители е предизвикателство

Въоръжена атака срещу 5-звезден хотел в Кабул

Меркел и Борисов в отговор на “Труд”: България влиза много скоро в Шенген Премиерът събира европейските лидери и Реджеп Ердоган във Варна

Махат незаконни билбордове в София Столичният инспекторат откри 14 такива само по бул. „Черни връх“

Ципрас: Македонска нация никога не е имало Ще е абсурдно обаче в името на страната да няма Македония, смята гръцкият премиер

САЩ и Русия призоваха Турция и сирийските кюрди към сдържаност

Турция нанесе въздушен удар по позиции на сирийските кюрди

Григор искал да е бегач и да знае френски език

„Славия“ би „Ботев“ след обрат

„Славия“ победи „Ботев“ (Пловдив) с 3:2 в мач на националния стадион „Васил Левски“. До успеха „белите“ стигнаха след пълен обрат. През първото полувреме гостите поведоха с гол от дузпа на Иван Стоянов, а Сердер Сердеров изравни. След почивката Валери Домовчийски и Борислав Балджийски се разписаха за обрата. В края на мача „Ботев“ отбеляза втория си гол след перфектно изпълнено заучено положение. Автор на попадението бе капитанът Тодор Неделев.

„Не може от ситуации, които не предвещават опасност, да ни вкарват голове – каза след мача Николай Киров, треньорът на „Ботев“. – На нашата увереност определено тежи фактът, че сме без победа вече в шести пореден мач. Имаме проблеми в защита и работим в тази посока.“

И докато „Славия“ сложи край на серията от 4 срещи без успех в Първата лига, „Ботев“ вече има 4 загуби в последните си 5 двубоя.