Георги Дерменджиев: Гледаме напред Капитанът Ивелин Попов може и да отложи оттеглянето си от националния

Без привилегии за имигрантите от ЕС Ще се чакат 5 г. за социални помощи и ще се плаща допълнителна такса за здраве

Суецкият канал навърши 150 години (ИНФОГРАФИКА) Идеята била замислена още от фараоните

Израел, САЩ, Германия, Италия и Гърция проведоха военни учения за борба с руските С-400

Половината учители излизат в пенсия

Кметът Фандъкова награди Тео Ушев за принос към културата на София

Съсипаха от подигравки певицата Андреа заради фотошоп Освен недостатъците по лицето си заличи и зърното

„Славия“ най-добра от 2011 година

„Славия“ прави най-добрата си серия от 2011 година насам. С 1:0 срещу „Витоша“ (Бистрица) тимът на Златомир Загорчич нареди четири поредни успеха. Преди малкото столично дерби „Славия“ спечели с по 1:0 срещу „Ботев“ (Пд) и „Царско село“, както и срещу „Берое“ – 2:1.

Георги Йомов вкара единствения гол в 52-ата минута. През целия мач „белите“ бяха по-добри от последния в елита. През първото полувреме обаче опит за центриране на Мартин Станкев можеше да доведе до гол, но топката срещна гредата.

Успехът изпрати „Славия“ на пето място в класирането – на 14 точки от лидера „Лудогорец“. Все повече затъва „Витоша“, който има 1 победа и 13 загуби. Воденият от Енгибар Енгибаров тим е в серия от шест поредни загуби, спечели единствено срещу „Царско село“ с 3:2 у дома.