МВР: Петролът ще поевтинява

Вигенин в Букурещ: България подкрепя приоритетите на Румънското председателство

Гърция пак е с най-големия дълг в ЕС България е в Топ 3 на най-малко задлъжнелите

Ера с българския Фъргюсън

Звездите на небето вече си имат треньор

Приключи проверката в ЕНЕРГО-ПРО, не са открити нарушения

Ръст на ражданията в УМБАЛ Бургас, момчетата пак са повече В "Дева Мария" 23 на сто от родилките са от други области

Денс клуб UN BESO в Търново чества 8 години Над 400 гости присъстваха на пищното тържество

Възстановиха движението по централния пловдивски бул. „Цар Борис III Обединител“ На него бе монтирана кулата за откриването на Европейска столица на културата

„Свободна Европа“ пусна сайта на възстановената си българска редакция На страницата не са публикувани никакви данни за контакт, имена на екип или поне на ръководител

Влак блъсна и уби жена в Пловдивско

4-годишно дело приключи със споразумение Наркопласьор беглец влиза в затвора

Токов удар от самобръсначка уби мъж в банята

МОН: Пропуснатият по време на грипна ваканция материал ще бъде преструктуриран

Оставиха в ареста крадец на лотарийни билети Кражбата е рецидив и съдът се опасява, че извършителят може да се укрие

Спортен календар за 2019 година

Януари
6-17 рали „Дакар“
7-15 Джудо, турнир в Австрия
11-13 Шорттрек, европейско първенство в Холандия
12 Лека атлетика, турнир „Академик“ в София
14-20 Биатлон, световна купа в Руполдинг (Германия)
14-24 Тенис, открито първенство на Австралия в Мелбърн
15-20 Бадминтон, турнир в Малайзия
18-21 януари, Ски полети, световно първенство в Оберстдорф (Германия)
20-28 Стрелба, световна купа в Ню Делхи
21-27 Фигурно пързаляне, европейско първенство в Минск
21-27 Биатлон, световна купа в Антхолд-Антерселва (Италия)
22-27 Бадминтон, турнир в Индонезия
31– 10 февруари, Сноуборд, световно първенство в Парк Сити (САЩ)

Февруари
2-3 Джудо, турнир „Освобождение“ в София
4-17 февруари, Ски алпийски дисциплини, световно първенство в Оре (Швеция)
4-10 Биатлон, световна купа в Канада
4-10 Тенис, турнир „София оупън“ в София
4-10 Фигурно пързаляне, турнир „Четирите континента“ в САЩ
5-10 Фигурно пързаляне, турнир „София оупън“ в София
9-10 Джудо, Голям шлем на Париж
9-16 Зимни европейски олимпийски фестивал в Сараево
11-17 Биатлон, световна купа в Солт Лейк сити (САЩ)
13-17 Бадминтон, европейско за смесени отбори в Копенхаген
13-19 Бокс, турнир „Странджа“ в София
16-17 Батут, Световна купа в Баку
18-24 Биатлон, европейско първенство в Минск
19 – 3 март, Ски северни дисциплини, световно първенство в Зеефелд (Австрия)
22-24 Джудо, Голям шлем на Дюселдорф в Германия
22-24 февруари, Ски алпийски дисциплини, Световна купа в Банско
28-03 март Борба, турнир „Дан Колов – Никола Петров“ в Русе

Март
1-3 Лека атлетика, европейско в зала, Глазгоу (Великобритания)
6-10 Бадминтон, турнир „Ол инглънд“ в Бирмингам
7-17 Тенис, турнир в Индиън Уелс в САЩ
7-17 Биатлон, световно първенство в Йостерсунд (Швеция)
8-10 Шорттрек, световно първенство в София
8-10 Джудо, Голям шлем на Маракеш в Монако
8-10 Акробатика, световна купа в Лия (Португалия)
10-12 Джудо, Голям шлем в Баку
16-25 Стрелба, европейско първенство на 10 м в Осиек (Хърватия)
17 Формула , Гран при на Австралия
18-24 Биатлон, световна купа в Осло
19-24 Фигурно пързаляне, световно първенство в Япония
21-24 Таекуондо, мултиевропейски игри в София
22-24 Акробатика, световна купа в Лас Вегас
26-31 Бадминтон, „Индия оупън“ в Ню Делхи
28-30 Художествена гимнастика, приз „Жулиета Шишманова“ в Бургас
28-31 Карате, европейско първенство в Гуадалахара (Испания)
30 Лека атлетика, световно по кънтри крос в Дания
31 Формула 1, Гран при на Бахрейн

Април
2-7 Бадминтон, турнир „Малайзия оупън“ в Куала Лумпур
5-7 Художествена гимнастика, световна купа в Песаро (Италия)
6-13 Вдигане на тежести, европейско първенство в Батуми
8-14 Борба, европейско първенство в Букурещ (Румъния)
9-14 Бадминтон, турнир „Сингапур оупън“
10-14 Модерен петобой, световна купа в София
12-14 Художествена гимнастика, световна купа в София
12-14 Акробатика, световна купа в Белгия
14 Формула 1, Гран при на Китай
16-21 Бадминтон, турнир „Индонезия оупън“ в Джакарта
19-21 Художествена гимнастика, световна купа в Ташкент (Узбекистан)
20-21 Батут, световна купа в Минск
20-21 Таекуондо, турнир за купа „София“ в София
23-30 Стрелба, световна купа в Китай
26-28 Художествена гимнастика, световна купа в Баку
27-28 Мотоциклетизъм, кръг от еврошампионата по мотокрос в Троян
28 Формула 1, Гран при на Азербайджан

Май
10-12 Гребане, световна купа в Пловдив
10-26 Хокей на лед, световно първенство в Словакия
11-2 юни, Колоездене, обиколка на Италия
12 Формула 1, Гран при на Испания
15 Футбол, Купа на България, финал
15-19 Таекуондо, световно първенство в Манчестър
18 Лека атлетика, турнир „Нови звезди“ в София
21-23 Волейбол, Лига на нациите, турнир за жени в Русе
23-26 Кану-каяк, световна купа в Познан (Полша)
24-31 Стрелба, световна купа в Мюнхен
26-9 юни, тенис, първенство на Франция „Ролан Гарос“ в Париж
26 Формула 1, Гран при на Монако
28-30 Волейбол, Лига на нациите, турнир за жени в Холандия
29 Футбол, Лига Европа, финал, Баку
31-2 юни Кану-каяк, световна купа в Дуисбург (Германия)
31-2 юни Гребане, европейско първенство в Люцерн
31-2 юни, Волейбол, Лига на нациите за мъже в Аржентина

Юни
1 Футбол, Шампионска лига, финал, Мадрид
1-2 Мотоциклетизъм, кръг от еврошампионата по мотокрос в Самоков
4-6 Волейбол, Лига на нациите, турнир за жени в Тайланд
7-9 Таекуондо, турнир Гран при в Рим
7-9 Волейбол, Лига на нациите, турнир за мъже в Китай
9 Формула 1, Гран при на Канада
11-13 Волейбол, Лига на нациите, турнир за жени в Италия
14-16 Волейбол, Лига на нациите, турни за мъже във Варна
15 Лека атлетика, турнир „Самарско знаме“ в Стара Загора
15-7 юли, Футбол, Купа КОНКАКАФ
15-13 юли, Футбол, Купа на Африканските нации
15-16 Мотоциклетизъм, кръг от еврошампионата на писта в Плевен
18-20 Волейбол, Лига на нациите, турнир за жени в Китай
20-23 Конен спорт, световна купа в Божурище
21-23 Волейбол, Лига на нациите, турнир за мъже в Бразилия
21-30 Европейски олимпийски игри в Минск (Беларус)
21-23 Гребане, световна купа в Познан (Полша)
23 Формула 1, Гран при на Франция
28-30 Волейбол, Лига на нациите, турнир за мъже в Пловдив
30 Формула 1, Гран при на Австрия

Юли
1-17 Тенис, турнир „Уимбълдън“ в Лондон
7 Лека атлетика, европейско по планинско бягане в Швейцария
12-28 Плуване, световно първенство в Гуанджоу (Китай)
12-14 Гребане, световна купа в Ротердам (Холандия)
14 Формула 1, Гран при на Великобритания
18-23 Модерен петобой, световно първенство за младежи в София
20-28 Eвропейски младежки олимпийски фестивал в Баку
21-28 Водна топка, европейско първенство за кадети в Бургас
28 Формула 1, Гран при на Германия
29-04 август Борба, световно първенство за кадети в София
30-4 август, Бадминтон, турнир „Тайланд оупън“ в Банкок

Август
2-11 Бадминтон, световно първенство в Катовице (Полша)
4 Формула 1, Гран при на Унгария
5-11 Скокове във вода, европейско първенство в Киев (Украйна)
6-7 Модерен петобой, европейско първенство в Англия
10-11 Лека атлетика, европейски отборен шампионат във Вараджин (Хърватия)
12-15 Бадминтон, открито първенство на България в София
14 Футбол, Суперкупа на Европа, финал, Истанбул
19-25 Конен спорт, европейско първенство в Ротердам
21-28 Кану-каяк, световно в Сегед (Унгария)
23 август – 8 септември, Волейбол, европейско първенство за жени в Унгария, Полша, Словакия и Турция
24 Лека атлетика, турнир „Пловдив“ в Пловдив
25-31 Джудо, световно първенство в Токио
25-1 септември, Гребане, световно първенство в Линц (Австрия)
26-3 септември, Стрелба, световна купа в Рио де Жанейро
26-8 септември, Тенис, открито първенство на САЩ в Ню Йорк
31-1 септември, кръг от еврошампионата на писта в Плевен
31– 15 септември, Баскетбол, световно първенство за мъже в Китай

Септември
1 Формула 1, Гран при на Белгия
2-9 Модерен петобой, световно първенство в Будапеща
2-11 Бокс, европейско първенство за младежи и девойки в София
2-3 Лека атлетика, балканиада в Правец
7-17 Бокс, световно първенство за мъже в Сочи (Русия)
8 Формула 1, Гран при на Италия
12-29 септември, Волейбол, европейско първенство за мъже в Белгия, Франция, Холандия и Словения
12-23 Стрелба, европейско първенство на 25 м в Болоня (Италия)
13-15 Акробатика, световна купа в Лисабон (Португалия)
13-15 Таекуондо, турнир Гран при в Япония
14-22 Борба, световно първенство в Астана (Казахстан)
16-22 Художествена гимнастика, световно в Баку
18-27 Вдигане на тежести, световно първенство в Патая (Тайланд)
21-22 Батут, световна купа в Хабаровск (Русия)
22 Формула 1, Гран при на Сингапур
24-29 Бадминтон, турнир „Корея оупън“ в Сеул
28-29 Мотоциклетизъм, кръг от еврошампионата по мотокрос в Троян
28-6 октомври Лека атлетика, световно първенство в Доха
29 Формула 1, Гран при на Русия

Октомври
4-6 Джудо, Голям шлем на Ташкент
4-13 Спортна гимнастика, световно в Щутгарт
5-6 октомври, Батут, световна купа във Валядолид (Испания)
13 Формула 1, Гран при на Япония
13 Лека атлетика, маратон на София
18-20 Таекуондо, турнир Гран при в София
25-27 Джудо, Голям шлем на Абу Даби
27 Формула 1, Гран при на Мексико

Ноември
3 Формула 1, Гран при на САЩ
15-16 Лека атлетика, световно по планинско бягане в Аржентина
17 Формула 1, Гран при на Бразилия
18-24 Тенис, финал на купа „Дейвис“
28-1 декември, Скокове на батут, световно в Токио

Декември
1 Формула 1, Гран при на Абу Даби
4-8 Плуване, европейско първенство в малък басейн в Глазгоу (Великобритания)
6-7 Таекуондо, турнир Гран при в Москва
8 Лека атлетика, европейско първенство по кънтри крос в Лисабон
13-15 Джудо, финален „Мастърс“ в Шанхай

Коментирайте от Фейсбук

Отговорете

error: Съдържанието на trud.bg и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права.