Проф. Пламен Киров: Лозан Панов ще бъде удовлетворен, само ако той посочи главния прокурор

Според разследването на Робърт Мълър няма координация между кампанията на Тръмп и Русия

Инвеститорите доволни от ниските данъци и заплати България става 12-та в света по производство на коли, ако “Фолксваген” направи завод

Туба Бююкюстюн не се отказва от актьорството Този сезон обаче няма да се снима в сериали

Министър Вълчев: Увеличаваме заплатите на педагогическия персонал, за да мотивираме най-добрите ученици да станат учители

„Трейс Груп Холд” АД за пътя край Своге: Проектът е изпълнен качествено и в срок

Заплаха за ремонта на стадион „Българска армия” ВМРО: Съоръжението може да сподели съдбата на лифтовете на Витоша

„Партията за Брекзит” води за евровота

Съдия мъдри дузпа седем минути

Реферът Лоренцо Манганели мъдри седем минути дали да даде дузпа за „Фрозиноне“ срещу „Парма“ в мач от Серия А. Това се случи в 94-ата минута на двубоя при резултат 2:2. Тогава играчът на гостите Масимо Гоби извърши нарушение срещу Лука Паганини, а Манганели назначи 11-метров наказателен удар. Последваха седем безкрайни минути, в които главният съдия се консултираше с колегите си от стаичката и системата ВАР, но не можеше да вземе решение дали да потвърди решението за дузпа. С напредването на времето се разбра, че Манганели търси нередност за засада в ситуацията предхождаща контакта в наказателното поле. В крайна сметка наказателният удар стана реалност и Даниел Чофани донесе ценния успех за „лъвовете“ – 3:2.

Мауро Икарди се завърна в титулярния състав за „Интер“ и дори вкара гол за успеха като гост над „Дженоа“ с 4:0.

Мач от Серия C пък бе белязан от български гол. Полузащитникът Радослав Цонев донесе победата на „Витербезе“ с 1:0 при гостуването на „Катания“ с попадение от свободен удар.
Друг българин Живко Атанасов също игра цял мач за успеха на гостите.