Анкара заяви, че ще защитава „турското малцинство“ в Западна Тракия

ЕК призова Лондон да проведе евровот Найджъл Фарадж вече готви предизборна кампания

10 години затвор за турски съдия с награда за човешки права от Европарламента

Сириец държал мрежа за плащания на терористи у нас (обзор) 43-ма арестувани за участие в древната система за парични трансфери “хавала”

Берлускони се кандидатира за ЕП

Една трета от работещите у нас получават месечни бонуси

Таекуондистка съдийства, но и печели на татамито

Таекуондистката Емилия Тасева демонстрира отлично носене на „две дини под една мишница“. На турнира за купата на корейския посланик тя ликува при жените в кат. до 57 кг, с което спечели 119-ия си медал в кариерата. И досега има 38 златни отличия. А когато приключи с боевете шампионката влезе в ролята на съдия. До края на годината спортният талант на „Еврофутбол“ ще

Иван Алмаджиев триумфира в 4 индивидуални дисциплини и в две щафети на плувния турнир „Пловдив“. А стрелкинята Таня Звискова завърши пета в Хърватия.

участва на още две състезания.

Същевременно други трима плувци, подпомогнати от букмейкъра, се представиха на висота на турнира „Пловдив“. Диана Петкова, Светлозар Николов и Иван Алмаджиев спечелиха общо 16 златни и 2 сребърни медала.