Майк Помпео: Русия отправя предизвикателства срещу интересите на САЩ, свидетелство е химическата атака в Солсбъри

Добри новини след пристигането в Гърция: Мечетата от Барутин имат шанс да останат диви

В Москва отбелязват 24 май с тържества Руският патриарх Кирил и сръбският патриарх Ириней откриха честванията

Почина дългогодишният оператор и режисьор в БНТ Валентин Гоневски

Николина Ангелкова участва в дискусия „Туризъм и експорт“, част от Петербургския икономически форум

Задържаха австрийски бизнесмен в Румъния заради детска порнография

42 години затвор за убийство с вила Тримата осъдени изпотрошили и окървавили къщата на свой враг

Ердоган: Турция ще продължи да укрепва икономическите и политическите си отношения с ЕС

Руското МО: Нито един руски зенитно-ракетен комплекс не е преминавал руско-украинската граница

Доналд Тръмп: Планираната среща с Ким Чен-ун няма да се състои

Баби пълнят дупки по пътя към Чудните мостове

Стотици мигранти блокираха магистрала край Солун

Ангелкова и губернаторът на Калужска област обсъдиха възможностите за сътрудничество в туризма

Вежди Рашидов празнува с Васко Василев

“Газпром” няма да иска обезщетение от България за “Южен поток”

Тежка загуба за “Лудогорец” в Лондон – 0:6 срещу “Арсенал”

“Лудогорец” загуби с 0:6 от “Арсенал” в мач от Шампионската лига, който се игра на “Емирейтс” в Лондон.

С три гола за домакините се отличи Йозил.

През първото полувреме българският шампион игра добре и имаше отлични шансове. Още в 12-та минута Санчел откри резултата, но това не смути гостите от Разград. Възпитаниците на треньора Георги Дерменджиев на няколко пъти можеха да изравнят, но не сполучиха. В края на полувремето Уолкът отбеляза за 2:0.

След почивката Чембърлейн отбеляза още в първата минута на втората част. Малко по-късно Йозил реализира след контраатака, а до края на мача се отличи с още две попадения.

В другия мач от групата “Пари Сен Жермен” победи в Париж “Базел” с 3:0.