Мъж се самозапали пред японското посолство в Сеул

Тръмп съобщи, че САЩ са свалили ирански дрон в Ормузкия проток

„Левски“ строи два изкуствени терена

На 19 юли 2019 да почерпят

Президентът Радев: За някои е важно да спечелят те, пък ако ще, да загуби цял народ

Токов удар причинил срива на БТВ

БТВ спря за половин час

5G мрежите спъват подслушването на престъпници Европол се жалва, че няма ресурс за битка при новите телекомуникационни системи

Урсула фон дер Лайен заяви, че Европейският съюз не иска твърд Брекзит

Три от три за Хубчев, „Левски“ продължава напред в Европа

Над 100 безплатни културни събития Йорданка Фандъкова представи лятната арт програма на София

Кръводаряване в деня на Левски

Обвинената за подкуп бивша шефка на ТЕЛК-Ловеч е на свобода срещу 3000 лева

Наесен поскъпват ваканциите, купени през туроператори Заради данъчна наредба фирмите фалират или се местят в чужбина

Токов удар за „Левски“

Токов удар за „Левски“ – в пряк и преносен смисъл!

„Локомотив“ (ГО) нанесе удар в сърцето на „сините“ при дебюта на „Герена“ под името „Арена Виваком Георги Аспарухов“ – 1:1. Мачът дори бе заплашен със закъснения, защото заради авария спря токът. Първото полувреме бе слабо и за двата отбора. 47 секунди след старта на второто Бабатунде Адениджи откри с гърди за „Левски“.

Глътка въздух за изстрадалите 2500 души по трибуните? Не – след 12 минути друг тъмнокож футболист Рихами Кифуети изравни. „Левски“ трябва да благодари и на вратаря Боян Йоргачевич спаси удар от упор на Игор Джоман. Два пъти до края на мача „Левски“ поиска дузпа, но съдията Стефан Апостолов не се съобрази с претенциите. В даденото продължение двата отбора почти стигнаха и до бой, защото „Локомотив“ опита да бави откровено играта.

Преди двубоя феновете на „Левски“ се нахъсваха да напълнят трибуните. Това бе и призивът на ръководството, че така ще влязат жизненоважни постъпления за клуба. Както и през целия сезон с изключение на евромача срещу „Марибор“ в предварителния кръг на Лига Европа, голяма част от местата пустееха.

Ремито с „Локо“ (ГО) бе втора грешна стъпка за „сините“ през 2017 година. В първия мач отборът загуби с 0:1 като гост на „Пирин“. Следващият мач е гостуване на „Дунав“, а после идва вечно дерби с ЦСКА.