Издирват двама извършители на грабеж в Михалци Извършителите нахлули в жилище, пребили стопанина и му взели 55 лева

Младеж самоволно преместил пътни знаци извън платното Срещу извършителят е образувано бързо производство

Нинова остана без право на изказване в дебатите по оставката на Валери Симеонов Председателстващият заседанието Емил Христов от ГЕРБ закри разискванията, след това лидерът на БСП вдигна ръка

Пенсионерите над 75 години карат ски срещу 1 лев над Банско

Красимир Богданов, ВМРО: Право на НФСБ е да предложи наследника на Валери Симеонов

Премиерът Борисов не дойде в НС за избора на Марияна Николова От БСП настояха да бъде повикан в залата

„Тотнъм“ измести „Сити“ от второто място

Тотнъм“ измести „Манчестър Сити“ от втората позиция в класирането на Висшата лига след победата над „Стоук“ с 4:0. Хеттрик в рамките на 23 минути оформи Хари Кейн. Още с първото си попадение в мача нападателят мина кота 100 гола на клубно ниво. Английският таран вече има 102 попадения на сметката си. Хеттрикът за Кейн е трети в последните 9 мача. През настоящия сезон нападателят впечатлява и с 22 мрежи в 26 двубоя.

Друг голмайстор на Острова също впечатли с постижение. Ромелу Лукаку се изравни с шотландската легенда Дънкан Фъргюсън, като двамата вече са футболистите, вкарали най-много голове за „Евертън“ от създаването на Висшата лига – точно 60. Белгиецът фиксира второто попадение за успеха с 2:0 над „Съндърланд“.

Фъргюсън, който в момента е част от треньорския състав на „карамелите“, е отбелязал тези голове в 239 мача. На Лукаку му бяха необходими далеч по-малко – 129 срещи.