Бойко Борисов пристигна в Лондон за инвестиционния форум за Западните Балкани

Златна мечка и за родното кино от Берлин (ОБЗОР) В “Не ме докосвай” една от главните роли се изпълнява от Ирмена Чичикова, а копродуцент е Мартичка Божилова

Георги Първанов: Едно разследване на сделката с ЧЕЗ би дало повече информация

Премиерът Бойко Борисов с 10-годишна прогноза: Балканите ще са най-хубавото място за живеене Проекти за 30 млрд. евро ще променят региона, каза министър-председателят

109 банди разбити при акции на ГДБОП 860 обвинения след разследвания на антимафиотите

НС да даде зелена светлина за „Белене“ Партиите употребили за политически цели референдума за нова атомна централа

Съдът остави за постоянно в ареста съпрузите, обвинени за убийството в столичния квартал “Люлин”

Вижте акцентите от броя на “Труд” в понеделник, 26 февруари 2018

Русенец създаде една от най-бързо развиващите се компании в Силициевата долина

Двуметрови преспи блокират страната Комбинацията със студения арктичен въздух, който се спуска към Балканите от север, създават опасна обстановка на пътищата

Земетресение с магнитуд 5,5 по Рихтер край бреговете на Япония

Бандити няма, но ги хващат

Фънки и Хилда Казасян жури в „Като две капки вода“

„Юнайтед“ би „Челси“, Жозе не трепна

Мария и Мегз заровиха томахавките След като получи приза за Попфолк идол на годината, Фики се прибра да отпразнува изписването на първородния му син

Трагедия в „Севиля“ на уникален мач

Вместо да се радват на почти сигурното си класиране за 1/8-финалите в Шампионската лига и уникалния мач срещу „Ливърпул“ (3:3) в „Севиля“ потънаха в мъка. При резултат 0:3 в съблекалнята на полувремето, играчите на испанския тим чуха зловеща новина – треньорът им Едуардо Берисо има рак на простатата. Специалистът е само на 48 години…
В лудия мач „Ливърпул“ се сблъска с чудото от Истанбул – негова запазена марка. През 2005-а англичаните губеха с 0:3 финала в Шампионската лига срещу „Милан“, изравниха след почивката и накрая триумфираха с дузпи. Сега преживяха, но с обратен знак, същия кошмар и ще треперят за мястото си на 1/8-финалите.
Когато Гуидо Писаро от „Севиля“ изравни в 90-ата минута, всички футболисти на домакините се хвърлиха лудо върху треньора Берисо. Прегръщаха го и целуваха лудо. Треньорът беше назначен през месец май вместо Хорхе Сампаоли, който отиде в националния на Аржентина. И очевидно „Севиля“ отново ще си търси наставник.
„През второто полувреме спряхме да играем футбол – изригна Юрген Клоп, треньорът на „Ливърпул“. – Това беше нашият проблем, а не трите гола на съперника. Имаше моменти, в които можехме да вкараме и десет гола. Дали имаме психологически проблем? Не, сто процента не!“
„Ливърпул“ си гарантираше първото място в групата, ако бе задържал победата. Сега отборът има нужда поне от реми в последния домакински мач срещу „Спартак“ (Москва), за да се класира. Руският гранд направи огромна издънка и не успя да застигне лидерите, но още е в играта. На своя модерен нов стадион „Спартак“ изненадващо завърши 1:1 срещу „Марибор“. И тук гостите изравниха в последната минута. Футболист №1 на България Ивелин Попов получи жълт картон в началото на второто полувреме. Нападателят бе заменен в 63-ата минута, когато резултатът още беше 0:0. „Спартак“ се нуждае от победа на „Анфийлд“, за да продължи.