Премиерът Борисов: Няма гръцка компания, която да работи в България и да се е оплакала от нещо (ВИДЕО)

Изчезналото в село Николаево момченце най-вероятно е било отвлечено

Великобритания бави новата Еврокомисия Брюксел в юридически пат

89,65 лв. тол такса от София до Бургас По-екологичните камиони ще плащат по-малко

ЕК започва наказателна процедура срещу Великобритания за отказа да изпрати еврокомисар

Треньорът на „Левски Лукойл“ Константин Папазов след победата над „Днипро“: Ако и аз се укротя, няма кой да ни спре

Старши-треньорът Константин Папазов даде много висока оценка на играчите на „Левски Лукойл“ след победата с 85:78 над украинския „Днипро“ във ФИБА къп. „Сините“ измъкнаха успеха в последните минути, тъй като в средата на четвъртата част резултатът бе 72:72. Топреализатор с 18 точки бе Брандън Йънг, а Чавдар Костов добави 17 т., докато за гостите Анатолий Шундел вкара 17 т.
„Имаме много добра химия в отбора, ако и аз се укротя, няма кой да ни спре – заяви Папазов. – Просто трябва да се контролирам, но и играчите малко повече да изпълняват, за да ми е по-лесно. Те са страхотни хора, понякога съжалявам, че не са малко по-големи егоисти. След тренировка повечето остават още по 40 минути да работят сами. Парите са важни, те са помогнали на „Днипро“ за селекция и чартър, но спечелихме ние. По-скромни сме, ще пътуваме по-дълго за гостуването, но и там ще играем за победа.“
Успехът изкачи „сините“ на третото място в група „F” пред украинския тим, който е с три загуби. Папазов смята, че тимът му има шансове да продължи напред в турнира.
„Групата е абсолютно непредвидима, тази победа ни оставя живи в играта – добави Папазов. – Всеки може да победи всеки. Но за нас тези мачове са опит и коректив, целите са титла и купа в България.“