Китаец продаде едногодишната си дъщеря заради дългове от хазарт

Земетресение с магнитуд 6,1 по Рихтер в Колумбия

Славчо Велков: Ако Цветан Цветанов не подаде оставка, рискът ГЕРБ да загуби изборите е голям

Цецка Цачева за скандала с апартамента: Сделката е спрямо законите на страната

Дъщерята на първия промишлен производител на рози отглежда цветя от над половин век

Над 630 цивилни са загинали при операцията срещу „Ислямска държава“

Ердоган ще посети Русия на 8 април

Какво се намалява, като поскъпнат цигарите?

Възможно е Конгресът на САЩ да бъде запознат днес с доклада на Мълър

Навършват се 20 г. от бомбардировките на НАТО над бивша Югославия

„Сънди Таймс“: 11 министри ще поискат оставката на Тереза Мей в понеделник

Румен Радев заминава на официално посещение в Египет

Очаква ни слънчева неделя

Спасителни хеликоптери евакуираха пътниците от повредения круизен кораб край Норвегия

Трус от 5,4 разтърси индонезийския остров Сулавеси

Уникална драма в дебюта на Кристиано Роналдо за „Юве“!

Стартът на новия сезон в Серия А подсказа, че кампанията ще бъде изключително непредвидима и интригуваща. Абсолютният фаворит и шампион „Ювентус“ тръгна трудно с инфарктен успех с 3:2 като гост на „Киево“. Победата на „бианконерите“ във Верона дойде дълбоко в добавеното време на двубоя чрез резервата Федерико Бернедески. Двубоят пък бе очакван с огромен интерес предвид очаквания дебют на Кристиано Роналдо. Португалецът игра пълни 90 минути за „старата госпожа“. 33-годишният играч имаше няколко добри положения, но стражът на домакините Стефано Сорентино.

Резултатът бе открит още в 3-ата минута, когато Сами Кедира изведе „Ювентус“, възползвал се от разбъркване в наказателното поле на „летящите магарета“. Малко изненадващо, но в 38-ата минута Мариуш Степински изравни след удар с глава. В 56-ата минута Жоао Кансело, новото попълнение на шампионите, извърши нарушение в наказателното поле, а Джакерини вкара от бялата точка за 2:1.

В 76-ата минута завърналият се през лятото в Торино бранител Леонардо Бонучи успя да изравни за 2:2 след ново попадение с глава. Така всичко остана да се решава в заключителните минути, когато подаване на Алекс Сандро бе засечено от Бернедески за крайното 3:2 за „Юве“.