АБВ против чужди ракети у нас Румен Петков разговаря с руския посланик Н. Пр. Анатолий Макаров

Министър Каракачанов: Не приемам критиките, които президентът непрестанно отправя, вземайки страната на опозицията

Бюджетната комисия отхвърли ветото на Радев за данъчните закони

Изпускане на отпадъчни води от мандра установиха екоинспектори

Бербатов поздрави „Фулъм“ за Раниери

Феро се чуди от головата суша на „Берое“

Ферарио Спасов, треньорът на „Берое“, не може да намери обяснение за головата суша, налегнала отбора му. Тя се видя и при 1:1 срещу „Славия“.

„Отбелязахме гол, но не ни стигна – ядосваше се Спасов. – Имахме и други положения, но не стигна. Не са ни добри показателите. Странна ми е головата суша, която ни гони. След един случаен удар „Славия“ изравни, а ние не можахме да реагираме. Така губим точки. Резултатът не ми носи спокойствие.“

„Берое“ поведе с гол на бившия национален защитник Венцисла Василев. 11 минути преди края Иван Минчев изравни за „белите“. „Славия“ прекъсна серия от четири поредни загуби. Също 4 двубоя „Берое“ е без победа.

Само за 10 минути „Дунав“ направи напух и прах „Нефтохимик“ в дербито на новаците. В Разград тимът от Русе спечели с 3:0. Диян Димов започна серията, последваха два гола на Мирослав Будинов. И интригата приключи в 25-ата минута. Така напражението върху треньора на „Нефтохимик“ Христо Янев се засили сериозно. А в четвъртък „шейховете“ приемат бившия му тим ЦСКА.