Десислава Атанасова: Вотът на недоверие е загуба на парламентарно време

Мустафа Карадайъ: Това правителство е обречено да се провали и да падне

Общината глоби пловдивчанин, гледал кози над нормата Половината били на родителите му, но това не проработи в съда

Автокрадецът Яро получи една година затвор Възможно е да не лежи и един ден, ако се признаят престоите му под стража и под домашен арест

Филмът „Формата на водата“ получи 13 номинации за наградите „Оскар“

5 години затвор за сериен нападател на жени

Йордан Цонев: „Недоразумение“ говори с менторски тон на ДПС, една партия със заслуги за мира и демокрацията

„Челси“ се залепи за „Юнайтед“

„Челси“ победи „Саутхямптън“ с 1:0 и се залепи за „Манчестър Юнайтед“ в класирането. „Сините“ от Лондон и „червените дяволи“ вече са с равен брой точки – 38. Играчите на Жозе Моуриньо обаче са с мач по-малко. „Юнайтед“ гостува в неделя на „Уест Бромич“.
Маркос Алонсо вкара гола за „Челси“ след красиво изпълнение от свободен удар.

Поводи за радост имаше и друг клуб от Лондон – „Арсенал“. „Артилеристите“ също записаха икономична победа с 1:0, но над „Нюкасъл“. Разписа се Месут Йозил. Немският национал взе участие в шест гола в последните пет мача на „Емиратс“ – две попадения и четири асистенции.

„Кристъл Палас“ продължи силните си игри. Тимът на Рой Ходжсън разби „Лестър“ като гост с 3:0, с което увеличи срещите без загуба на седем. Кристиан Бентеке сложи край на головата си суша от 13 мача или точно 1106 минути без попадение. Освен бившия нападател на „Ливърпул“ голове вкараха Уилфред Заха и Бакари Сако. Уилфред Ндиди от „Лестър“ пък бе изгонен навръх рождения си ден.

Новакът „Хъдърсфийлд“ задълбочи кризата в „Уотфорд“ с 4:1. „Стършелите“ имат 4 загуби в последните си 5 мача. Нападателят Трой Дийни бе изгонен още в 33-ата минута, като по този начин „Уотфорд“ стана най-грубият отбор във Висшата лига през сезона с общо 4 червени картона. Три от тях са получени в последните три срещи.

В друг мач от кръга във Висшата лига „Брайтън“ и „Бърнли“ завършиха 0:0.

Снимка: Twitter