Броят яхтите на българи в Гърция Удрят схемите за укриване на налози при транзит

Религии против Истанбулската конвенция Светият синод обяви, че договорът поражда тревога за бъдещето на европейската християнска цивилизация

Федерика Могерини заяви, че е извънредно притеснена от турската офанзива в Сирия

Бомбаджия на банкомати скочи в ледените води на Струма (обзор) Джонката и Свещичката арестувани след 75 дни търсене под дърво и камък

Разкриха пет високотехнологични наркооранжерии в Добричко

Грипна епидемия и в Благоевград Висока заболеваемост в още 6 области

Чочев гледа загуба от „Милан“

Националът Ивайло Чочев остана резерва при домакинската загуба на „Палермо“ – 1:2 срещу „Милан“. Халфът редува място в титулярния състав и при резервите, а отборът му се превърна в един от големите фаворити за изпадане. Сусо откри за „росонерите“ в 16-ата минута, а Илия Несторовски изравни за „Палермо“. Победното попадение бе на Джанлука Лападула в 83-ата минута.

Шампионът „Ювентус“ спечели трудна и късна победа на терена на „Киево“. Гол на Миралем Пянич четвърт час преди края донесе 2:1. Първият гол за шампиона бе на Марио Манджукич, а Серхио Пелесиер изравни от дузпа.

Други резултати: „Пескара“ – „Емполи“ 0:4, „Дженоа“ – „Удинезе“ 1:1, „Сасуоло“ – „Аталанта“ 0:3, „Торино“ – „Каляри“ 5:1, „Наполи“ – „Лацио“ 1:1.