Чочев накара „Интер“ да трепери

Българският национал Ивайло Чочев записа десетина минута като резерва при поредното поражение на „Палермо“ в Серия А. Тимът на българина отстъпи с 0:1 като домакин на „Интер“, но резултатът можеше да бъде и друг, ако изстрелът на полузащитника в края на мача бе влетял в мрежата на гостите.

Единственият гол в Сицилия реализира Жоао Марио в средата на втората част. Така тимът на Стефано Пиоли застигна кръвния враг „Милан“ в класирането. „Росонерите“ имат точка преднина пред „Интер“ , след като в събота отстъпиха на „Наполи“ с 1:2.

В друг интересен мач от кръга „Ювентус“ не даде шанс на „Лацио“ при победата с 2:0 с голове на Пауло Дибала и Гонсало Игуаин.

В останалите срещи „Дженоа“ - „Кротоне“ 2:2, „Пескара“ - „Сасуоло“ 1:3, „Болоня“ - „Торино“ 2:0, „Емполи“ - „Удинезе“ 1:0.