Любовта удря като „Планинска мълния” Диана Димих представи най-новия си сборник с разкази

Дара и Гери-Никол лицемерничат пред камерите Брюнетката е подела война срещу някогашната си приятелка

Борисов и Цацаров: Правата на българските граждани, за които се иска екстрадиция, ще бъдат защитени

Нинова: Необходим е национален план за влизане в еврозоната

Съдът на ЕС: България е нарушила Директивата за птиците

КЕВР ще решава за продажбата на над 20% от енергийните дружества Това реши парламентът с промени в Закона за енергетиката

Запалянковци трошили автобус и псували полицаи

Румен Радев: Високо ценим споделения опит на Швейцария в системата на дуалното професионално образование

“Юнайтед” страда от “Фърги тайм”

При сър Алекс Фъргюсън “Манчестър Юнайтед” се славеше като най-смъртоносния отбор в последните минути. А зенитът бе победата над “Байерн” с 2:1 във финала на Шампионската лига с 2 попадения в продължението, нарекли тези мигове “Фърги тайм”.

При Жозе Моуриньо тимът уби това понятие. От цялата Висша лига “Юнайтед” е отборът с най-много допуснати голове в последните 10 минути. Глупавата дузпа, направена от Маруан Фелайни в 100-ния мач за “дяволите”, донесе 1:1 на “Евертън”. В подобен стадий на мача “Юнайтед” не успя да победи “Арсенал”, “Стоук” и “Уотфорд”. Отборът загуби 7 точки в последните 10 минути.

На второ място в своеобразното класиране са опашкарите “Съндърланд” и “Суонси” – по пет. Четири отбора – “Арсенал”, “Челси”, “Лестър” и “Тотнъм”, не са пускали гол след 80-ата минута.