Д-р Дечо Дечев: Приех поста в НЗОК, защото мисля, че ситуацията по-тежка не може да стане

Румен Порожанов: Все още не е ясно как точно чумата по животните е дошла у нас

МВнР: Няма данни за пострадали българи при стрелбата в Торонто

Александър Симов: „Визия за България” е за цялостна реорганизация на държавата 20% от най-богатите у нас взимат 8 пъти повече от 20% от най-бедните

Макрон наредил реорганизация на канцеларията си след случая с президентския охранител, бил протестиращи

Очаква се днес да бъдат взети втори проби за чума по животните в село Болярово

Депутатът от БСП Петър Кънев: Проблемът в Странджа не е чумата, а обезлюдяването

Ограбената в кв. „Изток” твърди, че е била упоена

„Юнайтед“ страда от „Фърги тайм“

При сър Алекс Фъргюсън „Манчестър Юнайтед“ се славеше като най-смъртоносния отбор в последните минути. А зенитът бе победата над „Байерн“ с 2:1 във финала на Шампионската лига с 2 попадения в продължението, нарекли тези мигове „Фърги тайм“.

При Жозе Моуриньо тимът уби това понятие. От цялата Висша лига „Юнайтед“ е отборът с най-много допуснати голове в последните 10 минути. Глупавата дузпа, направена от Маруан Фелайни в 100-ния мач за „дяволите“, донесе 1:1 на „Евертън“. В подобен стадий на мача „Юнайтед“ не успя да победи „Арсенал“, „Стоук“ и „Уотфорд“. Отборът загуби 7 точки в последните 10 минути.

На второ място в своеобразното класиране са опашкарите „Съндърланд“ и „Суонси“ – по пет. Четири отбора – „Арсенал“, „Челси“, „Лестър“ и „Тотнъм“, не са пускали гол след 80-ата минута.